Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub. Znamy szczegóły. Zobacz nowe zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska jest już po ślubie? Wszystko na to wskazuje! Kaczorowska i Maciej Pela są już małżeństwem! Tancerka i jej przystojny ukochany stanęli przed ołtarzem w otoczeniu rodziny i najbliższych, a „tak” powiedzieli sobie w malowniczej i romantycznej Toskanii!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślubie! Znana tancerka i jej partner, również tancerz i choreograf, pobrali się w piątek, 7 września. Kaczorowska i Pela wzięli ślub w pięknej scenerii włoskiej Toskanii. Panna młoda podczas ceremonii miała wystąpić aż w trzech ślubnych kreacjach projektu Violi Piekut!

Przypomnijmy, że Agnieszka i Maciej zaręczyli się w kwietniu tego roku po kilku miesiącach znajomości. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Ślub Agnieszki Kaczorowskiej był gorącym tematem, odkąd w połowie lipca tancerka i aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojego wieczoru panieńskiego na Instagramie. Media rozpisywały się też o planowanym weselu Kaczorowskiej i Peli – donoszono, że zaprosili tylko najbliższych i że na balu po ślubie zabraknie gwiazd telewizji.

Jak wynika ze zdjęć zamieszczonych przez Agnieszkę i Macieja na Instagramie, tak faktycznie było. Niektórzy sugerowali także, że Kaczorowskiej i Peli tak śpieszno do ślubu, bo gwiazda jest w ciaży. Była to jednak tylko plotka. Para chciała się pobrać, bo byli pewni swojego uczucia i nie chcieli dłużej czekać. OBEJRZYJ w naszej GALERII, jak wyglądał ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli oraz zobacz NOWE zdjęcia z uroczystości PONIŻEJ.

Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej?

Maciej Pela, a więc teraz już mąż Agnieszki Kaczorowskiej, jest instruktorem tańca. Pracuje w szkole założonej przez gwiazdę serialu „Klan” oraz show tanecznego Polsatu „Taniec z Gwiazdami”. To właśnie tam się poznali. Pela występował też w programie „You Can Dance”.

Maciej pracuje także przy organizacji eventów muzyczno-tanecznych. Przez wiele lat uczył się tańca za granicą i uchodzi za profesjonalistę w swoim fachu. Często publikuje na Instagramie zdjęcia z zajęć tanecznych – na niektórych możemy oglądać, jak ćwiczy na parkiecie razem z swoją świeżo upieczoną żoną – Agnieszką Kaczorowską.

Agnieszka Kaczorowska – nazwisko po ślubie

Agnieszka Kaczorowska w Toskanii wzięła z Maciejem Pelą jedynie ślub cywilny.Po ślubie tancerka będzie się nazywała Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli znajdziecie w naszej GALERII

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

1

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

2

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

3

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

4

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

5

6

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

7

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

8

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

9

Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub

10

Źródło:gala.pl

Share

Dodaj komentarz