Jeśli na obu Twoich dłoniach jest litera X, to nie przypadek. Jedynie 3% ludzi tak ma

Czytanie z dłoni to starożytna metoda, która była wykorzystywana przez Greków i Egipcjan do przewidywania czyjejś przyszłości. Ostatnia wzmianka o tej metodzie pochodzi z czasów Aleksandra Wielkiego, gdy królewscy doradcy sugerowali, że będzie on największym przywódcą swoich czasów, gdyż miał na obu dłoniach wyraźne litery X.

Uniwersytet w Moskwie opublikował niedawno artykuł na temat „tajemnicy X” oraz „duchowej formuły nauki”. Naukowcy przebadali ponad dwa miliony osób z całego świata, aby poznać związek między literą X na dłoni, a losem.

W swoim artykule odkrywają, że wszystkie najbardziej niezwykłe osoby na ziemi miały litery X na obu dłoniach. Posiadaczami takich znaków na dłoniach jest Władimir Putin i był Abraham Lincoln.

1

Wychodzi więc na to, że osoby z literą X na obu dłoniach są ważnymi osobistościami, a ich przeznaczenie jest zawsze pomyślne i nie wymaga specjalnego planowania. Mimo, iż niektórzy potrzebują dokładnie zaplanowanego sposobu działania, osoby które posiadają dwa X na dłoniach nie wymagają tego. Spełnienie ich pragnień to jedynie kwestia czasu.

2

Ludzie z tymi symbolami na dłoniach to specjalne osobistości, z którymi trzeba postępować ostrożnie. Przebiegłość wyczuwają z daleka, są bardziej świadomi tego co ich otacza i nie da się ich oszukać.

Nie próbuj więc okłamywać i zdradzać ludzi z dwoma X na dłoniach, bo ich przeznaczenie jest tak mocne i ukształtowane, że pojedynczy spisek nic nie zmieni. Tacy ludzie są też bardzo silni fizycznie i choć niekoniecznie wyglądają jak superbohaterowie, są mniej podatni na wszelkie choroby. Potrafią też w mgnieniu oka zmieniać życie swoje i ludzi z ich otoczenia.

Najważniejsze cechy osób z literą X na obu dłoniach:

    • Osiągają sukcesy
    • Najsprytniejsi i najinteligentniejsi
    • Urodzeni przywódcy
    • Nie zapomina się o nich nawet po ich śmierci

Share

Dodaj komentarz