Synowa Martyniuka trafiła do szpitala. Wstrząsające oświadczenie rodziny

Disco polo w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością, a najpopularniejszy artyści na swoich występach zarabiają ogromne pieniądze. W ostatnich dniach całą branżą wstrząsnęły jednak szokujące informacje dotyczące syna Zenka Martyniuka, a teraz oficjalne oświadczenie wydała rodzina jego synowej.

Disco polo przeżywa odrodzenie i cieszy się kolosalną popularnością. Koncerty gromadzą tysiące ludzi, a największe gwiazdy zapraszane są na wszystkie najbardziej prestiżowe imprezy organizowane w naszym kraju. W ostatnim czasie jednak całą branżą wstrząsnęła zupełnie inna informacja dotycząca samego Króla Disco polo.

Od kilku dni media żyją tylko i wyłącznie aferą, która powstała wokół syna Zenka Martyniuka. Raz po raz pojawiają się nowe, zaskakujące informacje dotyczące mężczyzny, w które ciężko uwierzyć fanom jego ojca. Teraz po raz kolejny świat disco polo czeka szok – synowa piosenkarza trafiła do szpitala, a jej rodzice wystosowali oficjalne oświadczenie.

Ogromny skandal w branży disco polo

Media wciąż rozpisują się o wielkich kłopotach, w jakie popadł Daniel Martyniuk. Jak podawały tabloidy, miał on pod wpływem alkoholu nie wpuszczać swojej ciężarnej żony do domu, a następnie doszło do awantury. Ostatecznie interweniować musiała policja, a prasa podaje, iż znaleziono u niego również narkotyki, a konkretnie marihuanę.

Wokół całej sprawy narosło już wiele teorii, kontrowersji i spekulacji, nie do końca wiadomo także w tym momencie, które informacje są sprawdzone i rzeczywiście prawdziwe, a które są medialną, wyolbrzymioną plotką, stworzoną na potrzeby sensacji. Teraz jednak nastąpił swoisty przełom w tej sprawie, wypowiedzieć się bowiem postanowili rodzice synowej Króla Disco polo.

Synowa Martyniuka w szpitalu. Oficjalne oświadczenie rodziny

Jak można się domyślić, cała afera powstała głównie przez to, że Zenek Martyniuk jest postacią niezwykle popularną w ostatnim czasie. Taki rozgłos jednak nie wszystkim się podoba – zdecydowanie uniknąć go woleliby rodzice ciężarnej Eweliny, którzy najwyraźniej stracili już cierpliwość i wystosowali szokujące oświadczenie. Okazuje się, że kobieta trafiła do szpitala, a oni sami zamierzają zacząć walczyć z mediami.

– To co się dzieje narusza nasz mir domowy. Nękają nas w miejscu zamieszkania i w miejscu pracy. Media podały bezprawne miejsce naszego zamieszkania, nasze dane osobowe oraz szczegóły dotyczące prowadzonej przez nas działalności. Przez nasilające się ataki ze strony mediów, dziennikarzy i śledzenia naszej rodziny, Ewelina Martyniuk znalazła się w szpitalu i wymaga pomocy lekarskiej. Stalking, którego dopuszczają się osoby związane z mediami oraz inne podmioty pod adresem naszej rodziny jest niedopuszczalny i zmusza nas do podjęcia radykalnych kroków prawnych – czytamy w oświadczeniu.

Przyczyny trafienia do szpitala nie są znane, miejmy jednak nadzieję, że ciężarnej kobiecie ani jej dziecku nie stało się nic poważnego.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz