To wideo podbija internet. Popłaczesz się ze śmiechu

Magiczne sztuczki zawsze warto dobrze przećwiczyć. Nawet, jeśli chodzi tylko o zrobienie dowcipu swojemu psu. W tym przypadku coś poszło bardzo nie tak jak trzeba. Filmik z tego nieudanego występu, nagrany przez współlokatorkę głównej bohaterki, robi furorę w internecie. I faktycznie – ciężko się nie roześmiać.

Na nagraniu widzimy, jak Ashlynn Mckenzi Dacus z Jonesboro w stanie Arkansas stoi z pasiastym kocem przed swoją suczką Maggie. Kilkukrotnie opuszcza koc pokazując twarz, a potem podnosi go nad głowę. Zwierzak czeka cierpliwie na finał sztuczki, którym w założeniu miało być „zniknięcie” pani.

Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Kobieta źle wylicza odległość od drzwi, w których miała „zniknąć” i z pełnym impetem wbiega w ścianę. Zaskoczony pies ucieka, zostawiając znokautowaną panią i pokładającą się ze śmiechu autorkę nagrania. To właśnie Jerri Deneen Mathis opublikowała filmik na Facebooku, opatrując go komentarzem: „To tak na wypadek, gdybyście zastanawiali się, jak idzie nauka na wydziale farmacji… Nasze mózgi mogą być już trochę martwe!”

Obejrzyj ten film i spróbuj się nie śmiać:

Just in case you were wondering how pharmacy school is going… we may be a little brain dead already! ?

Gepostet von Jerri Deneen Mathis am Dienstag, 25. September 2018

Source: facebook.com

Share

Dodaj komentarz