Nie rozumiała, dlaczego lekarze milczą tuż po wyjęciu bliźniąt. Ten widok to tłumaczy

Sarah Thistlethwaite z Ohio to nauczycielka, która kiedyś ogromnie marzyła o potomstwie. Niestety, życie nie było dla niej zbyt łaskawe i kobieta nie mogła zajść w ciążę. W końcu po kilkunastu miesiącach starań na świat przyszedł upragniony synek.

Sarah nie mogła uwierzyć w swoje szczęście, gdy okazało się, że nie tylko jest w kolejnej ciąży, ale jej rodzina już niedługo będzie cieszyć się z… bliźniąt! Jak się okazało bliźniaki są szczególne – nie tylko dzielą wspólne łożysko, ale i worek owodniowy. Coś takiego dzieje się średnio raz na 10 tysięcy ciąż.

Niestety, wiąże się to z pewnym ryzykiem. Dlatego Sarah przez prawie 2 miesiące przebywała w szpitalu. W 34. tygodniu ciąży zaplanowano cesarskie cięcie.

Gdy dochodzi do porodu, lekarze i rodzice przeżywają kolejny szok: bliźniaczki trzymały się za ręce, gdy wyciągano je z łona!

Bill and Sarah Thistlethwaite, were once told they might not be able to have children. But the Ohio couple recently…

Publiée par Things That Matter sur Samedi 13 décembre 2014

Jenna i Jillian są ogromną dumą rodziców. Dziewczynki urodziły się dokładnie w Dzień Matki. Sarah może czuć się naprawdę wyróżniona.

1

Jak wyznają ich rodzice, dziewczynki najlepiej czują się w swoim towarzystwie. Kiedy jedna z nich płacze, druga siostra stara się ją pocieszyć.

To niesamowite, jak piękna i silna więź łączy bliźniaczki. Prawda, że wyglądają uroczo?

Share

Dodaj komentarz