Mama nie może przestać się śmiać z zabawnego rytuału jedzeniowego swojego psa

Czasami jedzenie jest tak dobre, że aż musisz zacząć wyć z radości. Na ten temat wie coś słodka corgi o imieniu Willo. Urocza suczka mieszka wraz ze swoją rodziną w Phoenix. Jej mama adoptowała ją, gdy miała zaledwie 6 tygodni, a w krótkim czasie Willo zdobyła serca wszystkich, których poznała. Prawdę mówiąc słodka corgi stała się tak popularna w swojej okolicy, że jej opiekunka postanowiła założyć jej własne konto na Instagramie. Dzięki temu każdego dnia może dzielić się z innymi ogromną słodyczą. Każde kolejne zdjęcie suczki jest lepsze od poprzedniego, dzięki czemu Willo zaczęła zdobywać coraz więcej fanów.

Oto urocza Willo

Mała suczka stała się popularna

Profil słodkiej Willo obserwuje już prawie 23 tysięcy osób, a liczba ta zwiększa się każdego dnia. Ona jest naprawdę znana!

„Moja Willo uwielbia bawić się na zewnątrz, ale jest równie zadowolona, gdy leży z nami na kanapie pod kocem i ogląda telewizję. To wspaniała towarzyszka, która skrada serca. Nie wyobrażam sobie bez niej życia.” – mówi opiekunka corgi.

Pewnego dnia opiekunka odkryła niezwykły rytuał Willo

Jest jednak coś, co odróżnia suczkę od innych psów. Pewnego dnia opiekunka Willo zauważyła, że jej pies robi coś dziwnego w czasie jedzenia. Gdy mała suczka stoi przy swojej misce, bierze kęs jedzenia i go połyka, a później przechyla swoją głowę do tyłu i zaczyna słodko wyć. Willo robi to za każdym razem, gdy je!

„Kiedy zobaczyłam to pierwszy raz, dosłownie nie mogłam przestać się śmiać. To takie słodkie. Od tego czasu, Willo zaczęła robić to samo za każdym razem, gdy jadła. Czy ona nie jest urocza?”

Opiekunka nagrała uroczy rytuał swojego psa

Kobieta nagrała filmik i udostępniła go na Instagramie. Wideo spotkało się z szerokim odbiorem, a ludzie pokochali Willo jeszcze bardziej. Słodki filmik możesz obejrzeć poniżej.

„Po udostępnieniu tego filmiku wiele osób pisało do mnie, że to jest naprawdę zabawne. Cieszę się, że mój pies może poprawiać humor nie tylko mi, ale także innym.” – dodała opiekunka suczki.

To jest naprawdę urocze!

Cóż, czasami jedzenie jest tak dobre, że po prostu musisz zawyć z radości. Willo doskonale to rozumie. Osobiście nie mogę napatrzeć się na tę szczęśliwą i słodką suczkę. Oby każdy psiak miał takie życie, jak ona…

Twój zwierzak też ma jakieś zabawne rytuały?

Jeśli tak to koniecznie napisz o tym w komentarzu i podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami!

Share

Dodaj komentarz