Pies wpatruje się w koc. Za nim znajduje się pan, którego zwierzak nie widział od 9 miesięcy

Pamiętacie wyzwanie „What The Fluff”? W ostatnim czasie widzieliśmy w sieci wiele filmików z tym związanym. Zabawa jest prosta. Człowiek staje przy swoim zwierzaku z kocem i chowa się za nim, a następnie podrzuca go wysoko i ucieka zanim koc spadnie na podłogę. Gdy koc spadnie, pies jest w szoku, że jego właściciel nagle zniknął. Reakcje czworonogów są różne. Niektóre wpadają w zakłopotanie i szczekają. Inne się denerwują, a jeszcze inne są smutne. Niektóre psy zwyczajnie siedzą, jakby nic się nie stało.

Wyzwanie „What The Fluff”

Na poniższym filmiku zobaczysz kilku właścicieli, którzy postanowili wypróbować zabawy wraz ze swoimi zwierzakami.

To wyzwanie jest inne niż reszta

Tym razem za kocem stoi chłopiec. Pies natomiast siedzi, czeka i wpatruje się w niego. Kiedy jednak chłopiec podrzuca koc, staje się coś nieoczekiwanego. Czworonóg wyglądał na bardzo zdezorientowanego.

Wzruszająca chwila

Kiedy koc upadł, piesek zobaczył swojego ukochanego pana, którego nie widział od 9 miesięcy. Reakcja zwierzaka na widok swojego właściciela jest najsłodszą i najbardziej wzruszającą rzeczą, jaka ostatnio widziałam! Czworonóg był niezwykle szczęśliwy i wyglądał, jakby chciał powiedzieć: „Tato, tęskniłem za tobą! Tak bardzo mi się brakowało! Cieszę, że w końcu jesteś w domu.”

Wszystko zostało nagrane

Filmik trafił do sieci i wzruszył wielu internautów. Pod wideo posypało się mnóstwo komentarzy. Oto niektóre z nich:

„Ten pies jest taki szczęśliwy! W końcu ujrzał swojego pana.”

„A niektórzy ludzie i tak powiedzą, że psy nie mają uczuć. Powinni obejrzeć ten filmik.”

„Ludzie naprawdę nie zasługują na psy. One są takie wierne i kochane!”

Osobiście muszę przyznać, że mogłabym oglądać ten filmik bez przerwy. On ukazuje ogromną miłość i lojalność, jaką obdarzają nas pieski. Dla nich nie ma znaczenia 9-miesięczna rozłąka. Uczucia wciąż pozostają te same. Urocze wideo możesz obejrzeć poniżej.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz