Pierwszy taki przypadek w historii „Kuchennych Rewolucji”. Tym razem to właścicielka poniżyła Magdę

Kuchenne Rewolucje znów zaskoczyły swoich fanów. Po emisji najnowszego odcinka programu restauratorka Magda Gessler spotkała się z wielką krytyką ze strony fanów, jak i pracowników restauracji, której miała pomóc. Czy dojdzie do skandalu?

Kuchenne Rewolucje to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych i lubianych programów telewizji TVN. Produkcja co tydzień skupia przed telewizorami tysiące widzów, którzy spragnieni są wielkich emocji, jakie gwarantuje im postać Magdy Gessler. Najnowszy epizod show przeszedł do historii dzięki wyjątkowo brutalnym starciom między właścicielką odnawianej restauracji a gwiazdą telewizji. Czy stacja, jak też sama restauratorka, odniosą się do zarzutów?

Kuchenne Rewolucje na językach fanów show-biznesu

Ostatni odcinek popularnej serii nakręcony został w Katowicach. To tam w restauracji Czarny Motyl miało dojść do rewolucji, która miała pomóc podupadającemu interesowi. Zamiast tego doszło do zderzenia dwóch bardzo silnych osobistości – Magdy Gessler i Justyny Wysk – właścicielki knajpy.

Mieszkanka Katowic bardzo zdenerwowała się sposobem, w jaki została ukazana w programie i dała upust swoim emocjom na oficjalnym profilu gwiazdy TVN na Facebooku. Pomimo tego, że stacja, jak też administratorzy fanpage‚a za wszelką cenę starali się ukrywać i kasować komentarze, to wiele z nich zostało wychwyconych przez czujne oczy internautów. Komentarze kobiety szokują.

Restauratorka oskarża Gessler

O ile Magda Gessler wielokrotnie przekraczała granicę swoimi odważnymi wypowiedziami skierowanymi w stronę właścicieli knajp, o tyle jej starcia z Justyną Wysk miały być wyjątkowo drastyczne.

– Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu, czy pochwy…? Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobie, skoro w swojej restauracji nie potrafię??? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy, jak było? – ujawniła właścicielka Czarnego Motyla.

Stacja, jak tez sama Magda Gessler nie odniosły się jeszcze do oskarżeń kobiety, aczkolwiek stacja ten konkretny odcinek Kuchennych Rewolucji reklamowała w sposób bardzo sugestywny, implikując, że sprawczynią agresywnej atmosfery jest nie kto inny, jak Justyna Wysk.

– Ten odcinek przejdzie do historii – dlatego, że pani Magda wykaże się anielską cierpliwością. A także dlatego, że restauratorka chciała mieć darmową reklamę – tak czytamy w zapowiedzi epizodu na stronie „Kuchennych rewolucji”.

Czy telewizja odniesie się do zarzutów? Takie słowa bez wątpienia mogą upokorzyć Magdę Gessler, jak tez bardzo zniechęcić widzów do dalszego oglądania prowadzonego przez nią programu. Czy na naszych oczach doszło właśnie do zniszczenia wizerunku gwiazdy telewizji? Czas pokaże.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz