Ciągnął córkę za kaptur przez całe lotnisko. To wideo stało się hitem sieci

Podróże z dziećmi nie należą do najłatwiejszych. Najmłodsi potrafią być sporym utrapieniem i naprawdę dać w kość, podczas gdy urlop sam w sobie powinien być czasem na odpoczynek i regenerację. Tym razem było jednak zupełnie inaczej. Zmęczony podróżą tata postanowił w dość nietypowy sposób przeprawić się ze swoją córką przez amerykański port lotniczy Waszyngton-Dulles.

Sytuacja została nagrana przez jednego z podróżnych

Nagranie z całej sytuacji zostało opublikowane w mediach społecznościowych, gdzie cieszy się ogromną popularnością – ma już ponad 260 ty.s wyświetleń. Zmęczony podróżą ojciec, który został uwieczniony na materiale wideo, znalazł nietypowe rozwiązanie problemu. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka nie mogła lub po porostu nie chciała iść we wskazanym przez niego kierunku.

Tak poradził sobie na lotnisku z córką

Mężczyzna jak gdyby nigdy nic złapał córkę za kaptur i przeciągnął przez lotnisko w wybranym przez siebie kierunku. Na nagraniu widać jednak, że dziecko nie płakało, ani nawet nie próbowało się wyrywać – czyżby nie pierwszy raz było przeprawiane w ten sposób? Z tyłu szła jeszcze jedna dziewczynka, którą autor filmik uznał za drugą córkę mężczyzny. We wpisie pod materiałem wideo, który zamieścił autor, czytamy:

To było na lotnisku Dulles, gdzie odbierałem swoją dziewczynę w Nowy Rok. Zauważyłem ojca dosłownie wlokącego córkę po podłodze za kaptur jej kombinezonu

Mężczyzna z poniższego nagrania nie bez powodu zyskał miano „taty roku”. Koniecznie zobaczcie, jak poradził sobie z córką!


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz