Jackowski widział przyszłość Kaczyńskiego. Wielu się załamie

Krzysztof Jackowski od lat pozostaje jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jego przepowiedniom przygląda się więc cały kraj, a liczba prywatnych „klientów” wciąż rośnie. Słowa medium dotyczące przyszłości Jarosława Kaczyńskiego wywołały więc wśród opinii publicznej ogromne emocje. Nie wszyscy byli bowiem nimi zachwyceni.

Chociaż policja od dłuższego czasu ostrzega przed współpracą z jasnowidzami, wielu Polaków niezmiennie polega na tym sposobie pozyskiwania informacji. Jedną z największych gwiazd dziedziny stał się bez wątpienia Krzysztof Jackowski, który w swoich wizjach podejmuje tematy społeczne, polityczne, a nawet… sportowe.

Co Krzysztof Jackowski powiedział o przyszłości Jarosława Kaczyńskiego?

Co ciekawe, medium zdecydował się właśnie w rozmowie z „Super Expressem” opowiedzieć o przyszłości jednego z najbardziej wpływowych posłów, Jarosława Kaczyńskiego. Co według Jackowskiego spotka prezesa Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych latach?

– Mam odczucie, że Jarosław Kaczyński będzie zasiadł w Sejmie jeszcze przez pięć lat, czyli do końca tej kadencji oraz następną. Wydaje mi się, że dalej będzie rządził partią, ale w moim odczuciu, będzie dwóch szefów PiS – przepowiedział szczerze Jackowski.

– Mam także wrażenie, że pan Morawiecki nie będzie już premierem, najprawdopodobniej po najbliższych wyborach parlamentarnych – dodał jasnowidz, sugerując najpewniej tym samym, że to obecny Prezes Rady Ministrów stanie się wkrótce drugim szefem obecnego obozu rządzącego.

Co Polacy sądzą o nowej wizji Jackowskiego?

Ci wyborcy, którzy liczyli na szybkie przejście Kaczyńskiego na emeryturę, nie są więc zachwyceni przepowiednią Krzysztofa Jackowskiego. Czas oczywiście pokaże, czy ostatecznie spełni się ona w zapowiadanym kształcie.

Jej słuszność sugerować mogą jednak obecne starania prezesa Prawa i Sprawiedliwości przed tegorocznymi wyborami samorządowymi. Jarosław Kaczyński sam czynnie udziela się w ważnej kampanii, która ma zapewnić jego ugrupowaniu duży sukces. Jeżeli bowiem przedstawicielom partii uda się zwyciężyć, będzie to doskonała prognoza przed wyborami parlamentarnymi, które czekają nas już w 2019 roku.

Źródło:pikio.pl

Share

Dodaj komentarz