Agata Buzek już tak nie wygląda. W nowym kolorze włosów jej lepiej?

Agata Buzek postanowiła zmienić fryzurę. Aktorka przefarbowała włosy, czym nie omieszkała pochwalić się na Instagramie. Jak teraz wygląda?

Agata Buzek to jedna z najwybitniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Córka byłego premiera Polski, Jerzego Buzka, ma zadatki na zrobienie wielkiej kariery w Hollywood.

Aktorka już kilka razy dała się poznać zagranicznej publiczności. Całkiem niedawno zagrała w filmie „High Life” razem z Robertem Pattinsonem i Juliette Binoche. Na jednej z konferencji promującej nowy film Agata Buzek doskonale czuła się w towarzystwie aktora kojarzonego głównie przez widzów z ekranizacji sagi „Zmierzch”. Para nie mogła oderwać od siebie wzroku.

Agata Buzek zmieniła fryzurę

Ostatnimi dniami mówi się jednak, że Agata Buzek jest w związku z Jackiem Braciakiem, aktorem, który wystąpił m.in w bijącym rekordy popularności filmie „Kler”. Ona sama nie skomentowała jeszcze doniesień prasowych.

Zamiast tego, na swoich mediach społecznościowych pochwaliła się inną zmianą w swoim życiu. Aktorka postanowiła zmienić kolor swoich włosów. Z opisu do fotki wynika jednak, że nie są one niespodzianką dla partnera, lecz zostały wystylizowane na potrzebę jej nowej roli w filmie.

„Czekam z niecierpliwością «Kobro/Strzemiński» ” – napisała.

Internauci napisali mnóstwo miłych słów w kierunku utalentowanej aktorki. Większość z nich pochwaliło jej nową fryzurę. Nie zabrakło również pytań o wspomniany film w opisie przez Agatę Buzek.

„Nowy wygląd, pięknie wyglądasz”, „Zawsze wiedziałem, że ta kobieta ma coś w sobie”, „Film czy serial” – skomentowali fani.

A wam bardziej się podoba Agata Buzek nowej fryzurze czy jednak przyzwyczailiście się do poprzedniej?

Jak zapowiadają twórcy, film „Kobro / Strzemiński. Opowieść fantastyczna” ma łączyć zdjęcia fabularne ze scenografią wirtualną i animacją. Główne role zagrają w nim Agata Buzek i Łukasz Simlat. Twórcą projektu i reżyserem jest Borys Lankosz. Za produkcję odpowiedzialna jest Magdalena Lankosz, a scenariusz stworzyła Małgorzata Sikorska-Miszczuk.

Share

Dodaj komentarz