Uczniowie nagrali teledysk by przeciwstawić się nienawiści. Ich wersja znanego przeboju poruszy każdego

Niestety niedawne wydarzenia pokazały nam co może się wydarzyć przez nienawiść, której w świecie jest zbyt wiele. Uczniowie Prywatnych Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie z Dąbrowy Górniczej postanowili przeciwstawić się nienawiści. W przepiękny sposób. Nagrali swoją wersję utworu „Imagine” autorstwa Johna Lenona.

John Lenon zawsze opowiadał się za miłością i pokojem na świecie. Jest on symbolem walki z nienawiścią. Utwór „Imagine” jest bardzo symboliczny i przedstawia wizję świata w którym ludzie miłują się nawzajem. Niestety ta wizja nigdy się nie spełniła, a sam artysta został zamordowany przez zamachowca 8 grudnia 1980 roku.

Teraz możecie posłuchać wersji uczniów, którzy tworzą chór „Happy Choir”. Ci młodzi ludzie chcą się przeciwstawić przemocy i nienawiści. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta wersja słynnego utworu. Podzielcie się nią z innymi.

Jak sami członkowie chóru mówią na temat potrzeby nagrania tego klipu: „Obserwowaliśmy ostatnio sytuację jaka ma miejsce w naszym kraju i postanowiliśmy powiedzieć temu stanowcze NIE! Bardzo szybko zmobilizowani ogromnymi emocjami wzięliśmy się do pracy.”

Wybór utworu nie był przypadkowy, jak mówią członkowie Happy Choir: „Chyba nie ma na świecie drugiej takiej piosenki która aż tak potrafi zjednoczyć wszystkich ludzi. W piątek ruszyliśmy do nagrywania i udało nam się wszystko to zrobić w jeden dzień!”

Prezentujemy wspaniałą wersję piosenki „Imagine” w wykonaniu chóru Happy Choir z Prywatnych Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie z Dąbrowy Górniczej prowadzony przez Panią Aleksandrą Jabłońskią-Błokowksą.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz