Furor Martyniuka w Stanach Zjednoczonych. Poszedł szturmem z młodą modelką

Zenek Martyniuk pomimo trudów, które ostatnio spotykają go w życiu prywatnym, nie może zaniedbywać swojej kariery. Król disco polo zaszczycił swoich fanów wielką niespodzianką. Okazało się, że wziął szturmem USA, gdzie zaszalał z dużo młodszą, piękną modelką.

Zenek Martyniuk jest zobligowany do dostarczania rzeszom swoich sympatyków muzycznych wrażeń. Chociaż po jego głowie chodzą teraz głównie myśli związane z trudną sytuacją syna, to nawet na chwile nie zamierza zapominać o muzyce.

Lider grupy Akcent pokazał, że jeśli przygotowuje coś dla swoich wielbicieli, to robi to w wielkim stylu. Udowodnił to w Stanach Zjednoczonych, w których towarzyszyła mu prawdziwa piękność.

Zenek Martyniuk podbił USA w towarzystwie młodej modelki

W końcu przyszła chwila, w której Zenek Martyniuk zdecydował się muzycznie rozpocząć rok 2019. Fani przez długi czas zastanawiali się, jak długo będą musieli czekać na kolejne przeboje, ale, na szczęście, z dumą można odtrąbić już koniec oczekiwania.

Na oficjalnym kanale grupy Akcent pojawił się właśnie zwiastun teledysku do piosenki „Ja gnam przed siebie”. To co ujrzały w nim oczy fanów jest wprost imponujące. Chociaż klip ma zaledwie 15 sekund to śmiało można stwierdzić, że piosenka będzie wielkim hitem. Jednak nie tylko muzyka przykuwa tutaj uwagę.

Teledysk do utworu powstawał w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w stanie Arizona. Zenek Martyniuk zadbał o odpowiednio wysoki budżet, który pozwoli na zrealizowanie każdej możliwej zachcianki na planie. Nie ma co ukrywać, że bogactwo aż kapie z ekranu.

Na potrzeby nagrań wynajęto ogromną willę o wartości bagatela 3 milionów dolarów. Do dyspozycji ekipy filmowej było m.in. pięć sypialni i siedem łazienek. Nie zabrakło również takich wygód jak jacuzzi i ogromny basen. Nie bez znaczenia dla pomyślności całej akcji był również przepiękny widok rozciągający się nad miejscowością Sedona.

„Coming soon”

Oglądając zwiastun klipu można jednak bardzo łatwo przegapić widoki, gdyż uwagę na sobie skupia bardzo dobrze 29-letnia modelka Heidi Fahrenbach. Mieszkająca na co dzień w Chicago piękność ma na swoim koncie kampanie dla takich marek jak Corona czy Jagermeister. Zaliczyła również wiele występów jako „ring girl” największych gwiazd sportów walki: Floyda Mayweathera, Canelo Alvareza czy Marcosa Maidana.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będzie dane zobaczyć całość imponującego teledysku, w którym Zenek Martyniuk szaleje u boki atrakcyjnej blondynki. Wydaje się jednak, że powinno to nastąpić na dniach, gdyż cały zwiastun zakończony jest wymownym „coming soon”.


Source: youtube.com

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz