Mama filmuje dziecko, gdy nagle podchodzi do niego pies. Takiego finału nie przewidziała

Gdybym musiał wymienić dwa najbardziej urocze, słodkie i sympatyczne stworzenia na świecie, absolutnie powiedziałbym dwa słowa: „psy” i „dzieci”. Kto ich nie kocha, prawda?

A w połączeniu są absolutnie przeurocze.

Ostatnio jeden z filmów zyskał wielką popularność w związku z zabawną interakcją między psem, a małym dzieckiem. W tym filmie 18-miesięczny Andonis Antonakis chichotał w niekontrolowany sposób z powodu zabawnych wybryków pieska. Oglądanie jest niezwykle urocze, a śmiech malucha jest zaraźliwy!

Trzyletni psiak, o imieniu Brooklyn, lat jest żywiołowym zwierzakiem, który uwielbia się bawić. Jednak boi się wszystkiego – wszystkiego oprócz dzieci.

Jennie właścicielka psa mieszka w Marina Del Rey w Kalifornii kocha swojego pupila. Pewnego razu miała szczęście uwiecznić interakcję syna i Brooklyn i podzielić się nim z resztą świata.

W tym śmiesznym filmie, Brooklyn biegnie do Andonisa, żeby pocałować nos, a potem ucieka. Powtarza to w kółko, a mały chłopiec po prostu zaśmiewa się z tego.

To małe dziecko naprawdę dobrze się bawi i przy okazji nas. Udostępnij znajomym, po prostu nie powinno się tego przegapić!


Source: youtube.com

Źródło: webniusy.com

Share

Dodaj komentarz