W 1977 roku wybrali się na randkę, ale on już więcej nie zadzwonił. W 2010 odkryła, dlaczego tego nie zrobił. Zobaczcie ich teraz!

Rick Hayward i Karen Lynch poznali się w szkole średniej, gdy mieli zaledwie po 17 lat. Rick odważył się i zaprosił śliczną dziewczynę na randkę. Karen była pewna, że z tego będzie coś więcej – świetnie razem spędzili czas, mieli o czym rozmawiać, było naprawdę miło… Zdziwiła się, gdy Rick nie zadzwonił następnego ani kolejnego dnia. Odezwał się dopiero po 33 latach!

Tak Rick i Karen wyglądali lata temu. Dopiero po 33 latach kobieta dowiedziała się, dlaczego chłopak już do niej nie zadzwonił…

Okazało się, że za bardzo się wstydził! Sięgał po telefon i go odkładał, a gdy po kilku dniach zdecydował się zadzwonić, uznał, że Karen na pewno jest już obrażona, więc dał sobie spokój.

1

Oboje z czasem założyli rodziny, urodziły im się dzieci, oboje też się rozwiedli. Dowiedzieli się o tym… z Facebooka. Tym razem Rick nie stchórzył i zaprosił dawną miłość na randkę.

2

Rick i Karen wolą nie zastanawiać się nad tym, co by się stało, gdyby on jednak zadzwonił… Mają już dzieci, które bardzo kochają, poza tym nie jest powiedziane, że ich związek przetrwałby próbę czasu. Teraz jest zupełnie inaczej!

3

Już po pierwszym spotkaniu po 33 latach Rick i Karen wiedzieli, że uczucie wróciło. Rick poprosił ją o rękę kilka miesięcy później.

4

Kto wie, może tak musiało być, żeby ostatecznie mogli być razem? Znacie takie przypadki?

5

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz