To nie jest typowa para i dlatego wiele osób nie chciało dopuścić do ich ślubu, a mimo to są razem od 22 lat

Z ulgą możemy stwierdzić, że czasy się zmieniają, ale jeszcze 20 lat temu Maryanne i Tommy nie mieli łatwego życia. Dla ścisłości, ich życie nigdy nie było specjalnie łatwe, ponieważ oboje urodzili się z zespołem Downa, uznali jednak, że choroba nie może w żaden sposób wpłynąć na ich szczęście, a to, co ich uszczęśliwiło, to ich związek. Wywołując wielki skandal, zakochani pobrali się!

Para od zawsze mieszka w angielskim Essex. Są szczęśliwym małżeństwem już od 22 lat, ale sporo przeszli, by móc zamieszkać razem.

1

Trudno w to uwierzyć, ale jeszcze do niedawna wiele osób uważało, że ci, którzy urodzili się z dodatkowym chromosomem 21 nie są zdolni do wyrażania uczuć (i chyba niestety takich opinii wciąż nie brakuje). Niemniej, Tommy i Maryanne naprawdę się kochają!

2

Wyobraźcie sobie, że po 1,5 roku spotykania się z Maryanne, Tommy poprosił matkę swojej ukochanej o to, by zgodziła się na ich ślub. Pokazał przy tym pierścionek, który kupił… w sklepie z zabawkami. Mama Maryanne zgodziła się na ślub pod jednym warunkiem!

3

Mama przyszłej panny młodej uparła się na pierścionek z prawdziwego zdarzenia 🙂

Obie rodziny zaangażowały się w przygotowanie pięknego wesela, choć łatwo nie było. Z każdej strony napływały słowa krytyki i nawet ksiądz nie chciał poprowadzić mszy. A zakochana para na przekór wszystkim pokazała, że miłość może wszystko!

5

Z czasem młode małżeństwo zaczęło dostawać listy z całego świata z życzeniami wszystkiego najlepszego i… słowami uznania. Udowodnili, że para z zespołem Downa też może być dobrym małżeństwem, kto wie, czy nie lepszym niż zupełnie zdrowe pary…

6

Obecnie mają po 45 lat, mieszkają we własnym domu (tuż obok znajduje się dom rodzinny Maryanne), nigdy się nie kłócą. Maryanne powiedziała, że „kocha męża za bardzo, żeby się z nim kłócić. Jest jej najlepszym przyjacielem”.

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz