Sąsiedzi myśleli, że buduje zwykły garaż za domem. Zobaczcie co faktycznie zrobił

Początkowo konstrukcja wyglądała jak zwykły garaż budowany za domem. Działka była spora, właściciele postanowi więc ją wykorzystać i dodatkowo zabudować. Zdecydowali się więc na budową garażu, ale nie był to jednak taki zwykły garaż.

Zobaczcie na samą strukturę budynku. Nie przypomina to kształtem do końca zwykłego garażu, a otwór jest zbyt wysoko by wjechać samochodem, przecież mógłby być od samej ziemi aby ułatwić sobie pracę i nie wylewać najazdu.

1

Na pewno zauważyliście instalację wodnokanalizacyjną, toaleta w garażu? Można, ale po co gdy dom jest obok. Szybko okazało się, że to co budują nie jest garażem, a po prostu domkiem wypoczynkowym tudzież gościnnym.

2

Budynek prezentuje się przepięknie. Duży osłonięty taras pozwala wypocząć latem. W środku mamy miejsce na salon oraz toaletę. Znalazł się tu nawet mały kominek, który ogrzeje wnętrze podczas jesieni i telewizor by można było miło spędzić czas oglądać go.

3

Za ścianką działową znajduje się mały aneks kuchenny. Dzięki temu domek może spełnić rolę domku gościnnego lub letniego wypoczynku w ogrodzie. Jak Wam się podoba taki pomysł?

Źródło: dompelenpomyslow.pl

Share

Dodaj komentarz