Trener personalny przyszedł na pierwszy trening wtedy ta kobieta nie mogła przestać płakać ze wzruszenia

Trener personalny Adonis Hill z premedytacją przytył 16 kg w ciągu zaledwie 3 miesięcy. Zrobił to by jego klientka Alissa Kane nie była samotna w drodze do szczupłego ciała. Ta przemiana została zarejestrowana przez amerykański program telewizyjny Fit to Fat to Fit.

Przez 3 miesiące Adonis pochłaniał zawrotną ilość 8000 kalorii dziennie, jedząc pączki na śniadanie, hot dogi lub pizzę na obiad, całe paczki ciastek jako przekąski, a na kolację racząc się w McDonalds. Oczywiście wszystko popijał słodzonymi napojami. Nie można pominąć faktu, że mężczyzna zaniechał jakichkolwiek ćwiczeń.

Oto porównanie jak Adonis wyglądał 2 miesiące przed programem oraz w jego trakcie.

1

Gdy mężczyzna przyszedł na spotkanie z Alissą, ta nie mogła ukryć zaskoczenia oraz wzruszenia.

2

Od tego momentu, trener i jego podopieczna, ramię w ramię ćwiczyli by odzyskać szczupłe i zdrowe ciało. Zobaczcie dalszą część tej walki.

3

Przemiana jaką w ciągu jednego roku przebył Adonis jest naprawdę niezwykła. Jednak mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich walczących z nadwagą.

4

W międzyczasie Alissa zamieniła fast foody i śmieciowe jedzenie na coś o wiele zdrowszego

5

Czy pot i poświęcenie opłacały się? Mamy wrażenie, że nawet bardzo! Oto porównanie jak wyglądała Alissa w święta Bożego Narodzenia 2014 oraz 2015. Gratulujemy!

6

Mamy nadzieję, że historia przemiany jaką przeszli razem Adonis i Alissa udowodnią wszystkim niedowiarkom, że ciężka praca i silna wola potrafią zdziałać prawdziwe cuda!

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz