W sklepie w Kołobrzegu młoda Niemka dokonała obrzydliwego czynu, który kosztował ją mnóstwo wstydu

W dzisiejszych czasach wiele może nas zaskoczyć, ale to wydarzenie jakie miało miejsce w sklepie w Kołobrzegu przechodzi ludzkie granice. Dziwi nas, że takie sytuacje się zdarzają, a ludzie nie mają wstydu, aby być bohaterami takich historii.

Pewnego dnia pracownicy dostrzegli klientkę, która według nich zachowywała się dziwnie. Po wieloletniej pracy w sklepie już mniej więcej da się przejrzeć klienta i wiadome jest czy ktoś coś kombinuje czy zwyczajnie zastanawia się dłuższą chwilę nad zakupem droższej rzeczy.

Tym razem obawy pracowników były w stu procentach trafne, jednak nie spodziewali się, że kobieta zdecyduję się na tak odważny i obrzydliwy krok.

Kiedy klientka była pewna, że nikt nie widzi jej poczynań, chwyciła z podłogi pudełko wypełnione cukierkami i podsunęła je bliżej siebie, po czym zaczęła do niego załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne.

Pracownice oniemiały na widok tego co zobaczyły, ale szybko zdecydowały się na wezwanie Policji, kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce nie mogli uwierzyć w powód wezwania, a kobieta która była sprawcą tego czynu nie potrafiła logicznie wytłumaczyć swojego zachowania.

Po spisaniu wszystkich wyjaśnień kobieta w końcu przyznała się do czynu, po czym zapłaciła szkody wyrządzone na kwotę 448 zł.

Zamiast cukierków, najadła się jedynie wstydu ….

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz