Mała dziewczynka przeszkadza tancerce na miejskim placu – zobacz ruchy, które chwyciły za serce internautów

Taniec jest jedną z najlepszych form aktywności ruchowych. Nie tylko jest dla Ciebie dobry, ale też sprawia, że jesteś szczęśliwy. Dla niektórych osób może nawet stanowić swoisty rodzaj terapii.

Dla osób, które uwielbiają tańczyć, ale jednocześnie nie są profesjonalistami, oglądanie utalentowanej tancerki może być naprawdę ekscytujące.

Emma O’Sullivan, nagradzana tancerka z Irlandii, często występuje na ulicy, aby zainspirować innych do tańca. Tym razem jednak, do wspólnej zabawy przyciągnęła chyba najmłodszą partnerkę taneczną, z jaką kiedykolwiek miała do czynienia.

Kiedy sławna tancerka, Emma O’Sullivan, tańczyła na jednym z miejskich placów w Irlandii, wokół niej szybko zebrał się tłum. Nic dziwnego – ta kobieta potrafi zachwycić swoimi pięknymi ruchami.

Irlandzki taniec w jej wykonaniu wygląda tak, jakby nie wymagał żadnego wysiłku. A przecież wszyscy wiemy, że aby opanować tę trudną sztukę, potrzebne są lata praktyki.

Jednak trzyletnia Georgia doszła do wniosku, że wykonywane przez Emmę ruchy nie stanowią dla niej żadnego wyzwania i postanowiła się przyłączyć.

Oczarowała tłum

Georgia nie mogła się doczekać, kiedy wreszcie wyzwoli się spod opieki rodziców i będzie mogła przyłączyć się do Emmy na „parkiecie”.

Ta mała dziewczynka zaczęła kopiować profesjonalną tancerkę z ogromną śmiałością. Oglądający tę scenę tłum nie potrafił powstrzymać się od śmiechu.

Na szczęście ten przepiękny i dający wiele radości występ został uchwycony przez kamerę.

Poniżej możesz zobaczyć filmik, o którym mowa.

Gorgeous little video we captured while out and about on Shop Street today. This will brighten up your Tuesday for sure! This Is Galway Galway 2020 European Capital of Culture Emma O Sullivan Dance Made InGalwayTo use this video in a commercial player or in broadcasts, please email licensing@storyful.com

Posted by Galway Now on Thursday, September 29, 2016

Source: facebook.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz