Kobieta ma dość swoich cienkich włosów – spójrz na jej reakcję po transformacji

W styczniu wiele osób ma mocne postanowienie wprowadzenia w swoim życiu zmian. Mogą to być różne rzeczy, jak na przykład rzucenie palenia, rozpoczęcie oszczędzania pieniędzy na wakacje, zgubienie zbędnych kilogramów lub nowa, stylowa fryzura.

Oczywiście nie tylko nowy rok powoduje u nas chęć zmian. Może to być także podjęcie nowe pracy lub przeprowadzka w nowe miejsce.

Dawn z Seattle zapragnęła zmienić swój wygląd ponieważ zamierzała rozpocząć pracę jako stewardesa. W tym celu udało się do znanego stylisty o pseudonimie “The Makeover Guy” i całkowicie oddała się w ręce jego i jego ekipy.

Dawn powiedziała “The Makeover Guy”, czyli Christopherowi Hopkinsowi w jego pracowni w Minneapolis, że zawsze była bardzo dumna ze swoich włosów i fryzury. Miała długie i kręcone włosy, które były jej wizytówką. Jednak z wiekiem włosy stawały się coraz cieńsze i dlatego nie chciała już dłużej mieć długiej fryzury.

Gdy opowiadała styliście swoją historię, ten postanowił wprowadzić nieco rozluźnienia i założył jej komediową perukę. Obydwoje nieźle się bawili, dzięki możliwością, które dawała taka „pożyczona” fryzura.

Stylista rozpoczyna następnie pracę z jej lokami i stara się zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zwiększyć objętość jej włosów. Rezultat jest zachwycający.

Dawn w nowej odsłonie wygląda rewelacyjnie i jest zachwycona swoim nowym stylem.

Zobacz jej niesamowitą przemianę na nagraniu poniżej.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz