Grażyna wolszczak kończy 60 lat. Wciąż jest „młoda, piękna i bogata”?

Grażyna Wolszczak działa w polskim show-biznesie już ponad 30 lat. Aktorka od czasu debiutu na ekranach telewizorów przeszła przeszła niemałą metamorfozę. Jak zmieniała się gwiazda „Wiedźmina” i „Na Wspólnej”?

Grażyna Wolszczak karierę rozpoczęła od występów na deskach Nowego Teatru w Poznaniu, gdzie grała w takich spektaklach jak „Trzy siostry” czy „Olśnienie i Panopticum a la Madame Tussaud”. Jakiś czas później pojawiła się w serialu „Na Wspólnej”. Rola Basi przyniosła jej ogromną popularność.

Od tamtego momentu wkroczyła na czerwone dywany. Wzięła także udział w kilku programach rozrywkowych. Wystąpiła między innymi w „Tańcu z gwiazdami”, „Gwiezdnym cyrku” czy „Rankingu gwiazd”.

Grażyna Wolszczak ma na swoim koncie też debiut wydawniczy. Jest współautorką książki „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”.

Grażyna Wolszczak kończy 60 lat. Jak się zmieniała?

Na przestrzeni lat Grażyna Wolszczak eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Co więcej, aktorka zawsze na salonach prezentuje się w świetnie dobranych stylizacjach. Gwiazda mimo upływu lat wciąż wygląda niesamowicie młodo.

Z okazji 60. urodzin artystka udostępniła na Instagramie swoje aktualne zdjęcie. Nie zabrakło również śmiesznego komentarza aktorki, który bardzo rozbawił internautów.

„Kolejnych 10 lat minęło, a kaloryfera wciąż brak! Koszulka z przepowiednią na następne 10? «Powiedz tak nowym przygodom». Przypadek? Nie sądzę” – napisała Grażyna Wolszczak.

Jak zmieniała się Grażyna Wolszczak? Pamiętacie, jak wyglądała na początku swojej kariery?

1

Grażyna Wolszczak już na początku swojej kariery zachwycała urodą. Co ciekawe, aktorką została przez przypadek. Kiedy nie dostała się na psychologię, za namową koleżanki zgłosiła się do studium aktorskiego we Wrocławiu. (Zdjęcie z 1987 roku)

2

Na brak propozycji nie mogła narzekać. Mało kto wie, że gwiazda w latach 80. odrzuciła główną rolę w filmie Zbigniewa Kuźmińskiego „Nad Niemnem”. Na kolejną rolę pierwszoplanową musiała potem czekać kilkadziesiąt lat. (Zdjęcie z 1990 roku)

3

Sławę przyniosła jej rola w filmie „Wiedźmin”, który był adaptacją opowiadań o Wiedźminie polskiego pisarza fantasy, Andrzeja Sapkowskiego. Wielu jej fanów do dziś pamięta Yennefer. (Na zdjęciu Grażyna Wolszczak na planie produkcji w 2000 roku)

4

Aktorka u boku Tadeusza Schejbala na planie serialu „Marzenia do spełnienia”. (Zdjęcie z 2001 roku)

5

Grażyna Wolszczak jest też uzdolniona wokalnie. Mało kto wie, że artystka kilka lat temu wspólnie ze Zbigniewem Wodeckim zaśpiewała utwór „Baw mnie”. (Zdjęcie z 2006 roku)

6

Rozpoznawalność Grażynie Wolszczak zapewniła rola Basi w serialu „Na Wspólnej”. Aktorka występuje w nim nieprzerwanie od 15 lat. (Na zdjęciu w 2007 roku)

Źródło: plejada.pl

Share

Dodaj komentarz