Małgorzata socha pokazała swoje dzieci. Cała trójka jest cudna

Małgorzata Socha pochwaliła się na Instagramie swoją piękną rodziną. Aktorka pokazała, jak spędza popołudnia z trójką maluchów. Zosia, Hania i Stanisław są prawdziwymi szczęściarzami.

Chociaż Małgorzata Socha jest znaną aktorką, którą fani wręcz uwielbiają za jej role komediowe, ona sama uważa się przede wszystkim za mamę. Gwiazda nie kryła radości, gdy dowiedziała się, że po raz trzeci zaszła w ciążę. Dzisiaj Socha ma szczęśliwą rodzinę i trojkę pociech, 5-letnią Zosię, 2-letnią Hanię i 3-miesięcznego Stanisława. To właśnie z nimi spędza większość swojego czasu.

Gwiazda nie lubi jednak opowiadać o swojej rodzinie, ani nie pokazuje w mediach dzieci. Od czasu do czasu zrobi jednak wyjątek. Jak tym razem. Na Instagramie Sochy pojawiła się urocza fotografia mamy z trójką dzieciaków. Wszyscy, no może oprócz 3-miesięcznego Stasia, budują domek z klocków.

Małgorzata Socha bawi się klockami

Małgorzata Socha przyznała w opisie pod zdjęciem, że konstrukcje z klocków są jednym z ulubionych zajęć jej córek.

„Są takie zabawki, które są ponadczasowe. Lego niezależnie od wieku pozwala puścić wodze wyobraźni!! Dobry pomysł na świąteczny prezent kreatywny. Potem tylko trzeba uważać, żeby na żadnego nie wejść gołą stopą. Co najczęściej budujecie z dziećmi z klocków? My dziś dom rodzinny” – pochwaliła się dumna mama.

Fajnie, że nawet tak wzięte aktorki jak Małgorzata Socha, na pierwszym planie stawiają swoją rodzinę, a nie pracę.

Źródło: plejada.pl

Share

Dodaj komentarz