Robert janowski trafił do szpitala. Co się stało? Mamy komentarz

Robert Janowski przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu. Były prezenter telewizyjny programu „Jaka to melodia?” za pośrednictwem Instagrama zdradził internautom, że jest już w domu. Przy okazji piosenkarz podziękował swoim bliskim za okazanie wsparcia w trudnych chwilach. Co dolegało artyście? Postanowiliśmy o szczegóły zapytać żonę i menedżerkę piosenkarza, Monikę Janowską.

Robert Janowski to bez wątpienia legenda polskiej telewizji. Kilka miesięcy temu prezenter telewizyjny pożegnał się z widzami programu „Jaka to melodia?”. Piosenkarz pełnił rolę prowadzącego 21 lat. Powodem odejścia Roberta Janowskiego z muzycznego show była zmieniona formuła teleturnieju. Całe zajście spowodowało, że była gwiazda TVP nie schodziła z pierwszych stron kolorowych gazet.

Robert Janowski przebywał dwa tygodnie w szpitalu

Kolorowe media nic nie wiedziały o dolegliwościach Roberta Janowskiego. Piosenkarz o całym zajściu poinformował dopiero po wyjściu ze szpitala.

„Już w domu uf! Ale od początku… Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali. Dziękuję mediom, że pomimo domysłów, nie zrobili z mojej choroby światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem. Jestem już w domku i dziękuję wszystkim za wsparcie” – napisał Robert Janowski na Instagramie.

Piosenkarz przy okazji podziękował za statuetkę otrzymaną za działalność charytatywną.

„Razem z Moniką Janowską zostaliśmy nominowani do nagrody «Lwice Biznesu» za działalność charytatywną. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ale nasza pomoc naprawdę nie jest dla statuetek. Serdecznie dziękuję za nominację, jednak (I tutaj będzie prywata i wzruszenie) największe ukłony dla mojej żony Moniki Janowskiej – przy niej i dzięki niej i ja stałem się lepszym człowiekiem” – dodał prezenter telewizyjny.

View this post on Instagram

Już w domu ? Ufff!!! Ale od początku…? Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie ? Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio?Ech, nigdy za modą nie nadążałem ? Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali ? Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili" z mojej choroby światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem ? Jestem już w domku i dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie ?? Razem z Monika Janowska zostaliśmy nominowani do nagrody Lwice Biznesu ,, GWIAZDY O WIELKIM SERCU" za działalność charytatywną ? Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ale nasza pomoc naprawdę nie dla statuetek? Serdecznie dziękuję za nominację, jednak ( I tutaj będzie prywata i wzruszenie ?) największe ukłony dla mojej żony Monika Janowska – przy niej i dzięki niej i ja stałem się lepszym człowiekiem ? Serdecznie wszystkich pozdrawiam ?‍♂️??? #jużwdomu #dziękuję

A post shared by Robert Janowski (@jan.owski) on

O komentarz w sprawie zdrowia prezentera telewizyjnego poprosiliśmy Monikę Janowską.

– Potrzebny był zabieg, nie chciałabym jednak wchodzić w szczegóły. Natomiast jest już wszystko w porządku. Teraz muszę tylko mojego męża przypilnować żeby porządnie odpoczął, ponieważ niedługo zapowiada się dla niego bardzo intensywny zawodowo rok – zdradziła Plejadzie Monika Janowska.

Warto przypomnieć, że Robert Janowski na wiosnę poprowadzi nowy program. Wokalista będzie gospodarzem quizu o charakterze muzycznym.

Robertowi Janowskiemu życzymy dużo zdrowia i siły na dalsze zawodowe działania.

Źródło: plejada.pl

Share

Dodaj komentarz