40-latka przechodzi metamorfozę. Ścięto jej 60 cm włosów – gdy spogląda w lustro, momentalnie zaczyna płakać

Odzyskanie kontroli nad swoim życiem i dokonanie wielkich zmian zazwyczaj nie jest łatwe.

Nawet jeżeli po wprowadzeniu zmian czujesz się lepiej, czasami trudno jest pokonać stare nawyki i przyzwyczajenia. Łatwo jest popaść w wygodę i przyzwyczajenie do tego co mamy i robimy.

W przypadku wielu ludzi jest tak, że nie potrafią zmienić swojego życia, dopóki nie wydarzy się w nim coś, co zmusza do porzucenia starych nawyków i pójścia w nowe. Dla Angeli taki moment przyszedł, gdy skończyła 40-lat.

Gdy obejrzała zdjęcia ze swojej imprezy urodzinowej stwierdziła, że jej długie włosy nie są już tak ładne jak kiedyś.

Po raz ostatni zmieniała fryzurę 30 lat wcześniej, ale w końcu nadszedł czas na zmianę!

Angela skontaktowała się z fryzjerem mieszkającym w Minneapolis, Christopherem Hopkinsem, o którym wiele wcześniej słyszała.

Christopher, znany także pod pseudonimem „Makeover Guy” (Pan Przemiana), zajmuje się tym, aby mężczyźni i kobiety czuli się dobrze we własnym ciele, aby podobali się sobie. Christopher doskonale wiedział co musi zrobić, aby pomóc Angeli.

1

Jak tylko Angela zasiadła na fotelu, Christopher obsypał ją komplementami.

Pomimo, że mąż Angeli też lubił jej fryzurę i długość włosów, kobieta czuła się już zmęczona nimi. Nie czuła się w nich piękna i ładna jak kiedyś.

Poszło 60 cm

Wiedziała, że czeka ją ścięcie 60 cm włosów, ale była na to gotowa.

Dodatkowo, jej przyjaciółka potrzebuje właśnie peruki, tak więc jej włosy nie zostaną zmarnowane.

2

Gdy tylko Christopher rozpoczął cięcie, na twarzy Angeli pojawił się uśmiech. Od ręki poczuła się lepiej, a jej metamorfoza nawet nie zdążyła się rozkręcić.

Angela przez cały czas nie miała podglądu na pracę. Dopiero po zakończeniu strzyżenia zobaczyła gotową fryzurę. Gdy ujrzała się pierwszy raz, momentalnie zaparło jej dech. Zobacz jej reakcję na nagraniu poniżej.

Mi przychodzi do głowy tylko jedno słowo: „wow”. Wydaje mi się, że zareagujesz podobnie.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz