Kasjerka przygląda się twarzy klientki i chwilę później zalewa się łzami

Tina mieszka w Sydney w Australii. Jako matka czwórki dzieci robi wszystko, aby dzieciom nic nie zabrakło i starczyło na wszystkie potrzeby. Pracuje w supermarkecie i często bierze dodatkowe zmiany, aby zarobić tak potrzebne jej pieniądze.

W ostatnim czasie Tina nie myśli jednak zbyt często o swojej pracy. Jej myśli zaprząta coś zupełnie innego. Jej najstarsza córka, Donna, wyprowadziła się z domu… do innego kraju, na innym kontynencie. Donna postanowiła zamieszkać w Stanach Zjednoczonych. Tina nie widziała córki już ponad rok. Trudno mi sobie wyobrazić, jak bardzo musi to przeżywać.

Dzień Matki zbliżał się w Australii wielkimi krokami, a Tina zastanawiała się, czy jej najstarsza córka będzie o nim pamiętać. Zawsze w ten dzień robiły coś wyjątkowego. Tina zastanawiała się, jak ten dzień będzie wyglądał w tym roku.

Właśnie wtedy prezenterzy radiowi z lokalnej rozgłośni KIIS 1064 postanowili zrobić jej niesamowitą niespodziankę.

1

Donna zadzwoniła do radia i opowiedziała pracownikom historię o rozstaniu ze swoją ukochaną mamą. Radiowcy wzruszyli się ich historią i postanowili pomóc dziewczynie zaaranżować dla jej matki wyjątkowy prezent. Kobieta nie spodziewała się, że w ten z pozoru zwykły dzień pracujący spotka ją wielka niespodzianka.

Dziś nagranie zaskoczonej Tiny rozprzestrzenia się w internecie z prędkością błyskawicy. I wcale się temu nie dziwię.

2

Tina jak zwykle przyszła do pracy i przygotowywała się do rozpoczęcia swojej zmiany. Jednak ten dzień miał być zupełnie inny niż zwykle. Tina nie miała o tym zielonego pojęcia.

Radio w tajemnicy zorganizowało Donnie lot do Sydney, aby mogła osobiście złożyć życzenia swoje mamie.

Donna w towarzystwie radiowców udała się do sklepu, w którym pracuje Tina. Gdy Tina ujrzała przed sobą swoją córkę, przeżyła największe zaskoczenie w swoim życiu. W pierwszej chwili sądziła, że to tylko kolejny klient prosi ją o pomoc w znalezieniu towaru, a tymczasem była to jej długo niewidziana córka.

Koniecznie musisz zobaczyć poniższe nagranie, na którym matka i córka spotykają się po raz pierwszy od roku.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz