Pies znika codziennie na kilka godzin – pewnego razu wskakuje do wody i wyjawia swój sekret

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Twierdzenie to udowodnione jest niezliczonymi przykładami.

Jednak pewien pies o imieniu Ben ma zupełnie innego najlepszego przyjaciela. Podejrzewam, że nawet w najśmielszych pomysłach, nie przyszło ci do głowy kto nim jest.

1

Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieli okazję odwiedzić piękną wyspę Tory u północno-wschodniego wybrzeża Irlandii, polecam wam wybrać się do portu.

Widoki są przepiękne, ale największą atrakcją jest coś zupełnie innego. Można tam spotkać labradora, który każdego dnia robi coś niesamowitego. Gwarantuje wam, że będziecie pod wielkim wrażeniem.

2

Ben jest swego rodzaju celebrytą na wyspie. Pies jest szalenie przyjacielski i uwielbia zabawę.

Zanim jednak zyskał swoją sławę, mieszkańcom wydawało się, że jest zwykłym psem. Jedyne co go wyróżniało go od innych psów to to, że każdego dnia uciekał do portu i znikał na kilka godzin. Mieszkańcy wyspy po pewnym czasie chcieli sprawdzić, co się z nim dzieje.

Każdego dnia Ben biegł do portu i wskakiwał do zimnej wody.

3

Okazało się, że Ben wskakuje do wody, aby dołączyć do swojego najlepszego przyjaciela. I to bardzo nietypowego przyjaciela – delfina.

Delfin, którego nazwano Duggie, często pływa pośród łodzi zakotwiczonych w porcie. Gdy Ben i Duggie spotkali się po raz pierwszy, od razu stali się najlepszymi przyjaciółmi.

4

Ich przyjaźń jest chyba jedną z najdziwniejszych w świecie zwierząt z jaką się spotkałam. W końcu oba zwierzęta żyją w zupełnie innych światach. Im jednak taka różnica zupełnie nie przeszkadza.

Uwielbiają spędzać ze sobą czas i godzinami bawić się razem w wodzie.

5

Duggie i Ben spotykają się praktycznie każdego dnia, aby wspólnie bawić się i pływać. To niesamowity przykład prawdziwej przyjaźni!

To nagranie wyświetlono już ponad 10 milionów razy. Gdy je obejrzysz, zrozumiesz dlaczego.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz