Stary pies dostał prezent świąteczny – zobacz jego reakcję, gdy widzi co znajduje się w środku

Każdy wie, że przez cały rok trzeba być grzecznym, aby w święta dostać prezent, a nie rózgę.

Pies o imieniu Cash nie musiał się martwić. Cały rok był grzeczny, więc mógł liczyć na prezent!

Trzy lata temu odeszła jego siostra. Cash bardzo lubił jej towarzystwo. Nie spodziewał się jednak, że w te święta dostanie wyjątkowy prezent, który odmieni jego życie.

Cash to bardzo wierny i kochający pies. W tym roku musiał być wyjątkowo grzeczny, ponieważ jego właściciele przygotowali dla niego wyjątkowy prezent.

Trzy lata temu dość niespodziewania zmarła jego siostra Rosie. Od tego czasu Cash sprawiał wrażenie bardziej spokojnego i chyba nieco mniej szczęśliwego niż wcześniej. Wydaje się, że te wieści dotarły aż do Laponii.

1

Cash otrzymał najbardziej wyjątkowy prezent w swoim życiu. Pies chyba podejrzewał, że coś się stanie, ponieważ gdy jego właściciel zbliżał się do domu, Cash stał już cierpliwie przy drzwiach i czekał.

Gdy tylko właściciel postawił małe pudełko na podłodze, Cash natychmiast musiał sprawdzić co kryje się w paczce. Gdy zobaczył co jest w środku, został najszczęśliwszym czworonogiem na świecie.

2

Najszczęśliwszy pies na świecie

W paczce znajdował się szczeniak. Nowy najlepszy przyjaciel Casha i nowy członek rodziny.

Reakcja psa na prezent jest po prostu cudowna. Tak cieszącego się psa dawno nie widziałam!

3

Cash nie mógł uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Obwąchiwał szczeniaka, który próbował się zorientować w nowym otoczeniu.

4

Cash skakał bez opamiętania i praktycznie nie mógł przestać się cieszyć. Z pewnością będzie służył młodszemu koledze pomocą i radą.

Zobacz reakcję psa na prezent na filmiku poniżej:


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz