Mama zostawia dziecko pod okiem nastolatki – pewnego razu dostaje zdjęcie, które sprawiło, że zaniemówiła

Każda matka chce spędzać ze swoim dzieckiem jak najwięcej czasu, ale zarazem każda kobieta, która ma dziecko, dobrze wie, że czasami wręcz wskazane jest, aby mieć chwilę wytchnienia i odpoczynku.

Czasem każdy rodzić potrzebuje przerwy. Czasami musi zająć się czymś innym. A taka sytuacja oznacza, że istnieje konieczność zostawienia dziecka po opieką innej osoby. W takiej sytuacji najbezpieczniej jest zostawić dziecko pod opieką innego członka rodziny.

Z pewnością dlatego Claudia Sorhaindo, gdy pewnego razu musiała wyjść z domu, zdecydowała się na takie rozwiązanie. Powierzyła opiekę nad swoją małą córką swojej 15-letniej siostrzenicy, J’Ann.

Chwilę po wyjściu z domu Claudia otrzymała od J’Ann zdjęcie, na którym dziewczyna opiekuje się jej córką Avą. Zdjęcie rozprzestrzenia się po internecie z prędkością błyskawicy.

Claudia Sorhaindo wraz z córką Avą mieszka na Florydzie. Jak każda matka, kobieta od czasu do czasu musi wyjść z domu, aby załatwić jakieś sprawy. W niektórych sytuacjach nie może zabrać ze sobą dziecka. W takich przypadkach decyduje się zostawić córkę pod opieką swojej 15-letniej siostrzenicy, J’Ann.

Pewnego dnia, gdy J’Ann zajmowała się Avą, wysłała Claudii wiadomość. Gdy zobaczyła zdjęcie dołączone do wiadomości, nie mogła powstrzymać się od śmiechu.

J’Ann w pewnej chwili zrobiła się głodna i postanowiła sobie przygotować kanapkę. Dziewczyna nie chciała jednak zostawiać Avy samej. Mówi się, że potrzeba matką wynalazków. I tak było w tej sytuacji. J’Ann wpadła na innowacyjny, a zarazem zabawny sposób na rozwiązanie tego problemu.

Włożyła Avę do swoich spodni i przesłała zdjęcie do Claudii.

Claudia z kolei rozbawiona zdjęciem postanowiła podzielić się zdjęciem na Facebooku. W rezultacie zdjęcie szybko zaczęło żyć w internecie swoim życiem. Zabawne, prawda?

So I had to run out the house for a quick min, so I asked my niece to babysit Baby Ava. A few min later I received a…

Posted by Claudia Sorhaindo on Friday, January 27, 2017

Brawo dla J’Ann. Nie chciała zostawiać dziecka bez opieki i wpadła na przezabawny sposób, aby nie rozstawać się ze swoją podopieczną. Rodzina jest najlepsza!

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz