Kobieta w prawie 9 miesiącu ciąży nie chce przestać tańczyć – zobacz, co się dzieje, kiedy robi krok w lewo

Każda kobieta inaczej przechodzi ciążę. Niektóre muszą leżeć i przez cały czas borykają się z nudnościami. Inne z kolei pozostają aktywne, a czasem nawet stają się bardziej produktywne, niż wcześniej.

Dla większości z nich jest to podróż, kończąca się radością, której nie da porównać się z niczym innym. Matki często wspominają ten okres przez całe swoje życie.

Oczywiście bardzo ważna jest tu kochająca i wspierająca rodzina. W idealnym świecie rodzice, którzy spodziewają się dziecka kontynuują swoje normalne życie tak długo, jak to tylko możliwe i z radością czekają, aż ich maleństwo pojawi się na świecie.

Najwyraźniej zdanie to podziela kobieta, która występuje w poniższym filmiku. Była w 35. tygodniu ciąży (prawie 9. miesiąc), ale wcale jej to nie powstrzymało przed tańczeniem salsy. Zamiast tego, jak zwykle wkroczyła na parkiet, szalejąc w szykownej sukience i w butach na wysokich obcasach!

Doskonale się na to patrzy

Jak podaje Brytyjskie Centrum Zdrowia Dziecka, taniec to doskonały sposób na pozostanie aktywną w czasie ciąży. Jeśli lekarz nie zalecił inaczej, jest to dla kobiety doskonały sposób, aby się ruszać w oczekiwaniu na swoje słodkie maleństwo. Taniec jest bezpieczny, a jednocześnie stanowi świetną zabawę!

Większość tanecznych kroków nie tylko pomaga ludziom utrzymać rytm, ale też wzmacnia mięśnie i pomaga w utrzymaniu dobrego nastroju. Oczywiście do wszystkiego należy podchodzić z umiarem. Ale jeśli dobrze czujesz się w tańcu, nic nie powinno stawać Ci na drodze do tego, aby nieco przyspieszyć.

Naprawdę doskonale patrzy się na kobietę występującą na poniższym filmiku. Nie tylko cieszy się życiem, ale jest także częścią wspaniałego show, z którego czerpać mogą matki z całego świata!

Ponad 10 milionów ludzi zobaczyło ten filmik! Przekonaj się dlaczego:


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz