Kobieta pracująca w sklepie zatrzymuje się przy 2-letniej dziewczynce, która ma napad szału – kamera uchwyciła to, co zrobiła z małą

Wszyscy rodzice wiedzą, że nasze dzieci, które tak bardzo kochamy, mają niesamowitą wprawę w testowaniu naszej cierpliwości.

Zawsze, kiedy widzę rodzica starającego się opanować swoje dziecko, które właśnie ma napad szału w miejscu publicznym, patrzę na to z sympatią i pełnym zrozumienia uśmiechem. Sama też kiedyś musiałam to przeżywać.

Jednak takie chwile bywają naprawdę stresujące. Często czujesz się bezradna, zawstydzona i sfrustrowana, próbując negocjować ze swoją pociechą.

Nagle wydaje Ci się, że wszyscy zwracają na Ciebie uwagę, co chwila rzucając oceniające spojrzenia. Wtedy w końcu Twoje dziecko się uspokaja, a Ty, zupełnie wykończona, marzysz jedynie o tym, aby wreszcie znaleźć się w domu.

To okropne uczucie, kiedy cały sklep patrzy na to, jak negocjujesz ze swoim rozemocjonowanym dzieckiem. W dodatku nie wszyscy podchodzą do tego ze zrozumieniem. Ale jeśli jedna osoba zaoferuje Ci pomocną dłoń i miłe słowo, to naprawdę może wszystko zmienić.

Doskonałym przykładem może tu być cudowna kobieta imieniem Liliana, która pracuje w sklepie Target, w Wilmington (USA).

1

Brianna Lelos robiła właśnie zakupy w supermarkecie. Była tam ze swoją małą córeczką. Dziewczynka nie była zachwycona pomysłem spędzenia czasu w taki sposób i postanowiła dać temu wyraz. Na samym środku alejki.

Niezadowolenie małej eskalowało do sytuacji, w której leżała na podłodze i krzyczała. Oczywiście dla jej mamy oznaczało to coraz większą frustrację.

Zamiast stać i bezwiednie się wszystkiemu przyglądać, Liliana pomyślała, że spróbuje jakoś pomóc poddenerwowanej kobiecie.

Posted by Brianna Lelos on Sunday, March 18, 2018

Podeszła i usiadła na podłodze obok wrzeszczącej dziewczynki. Siedziała tam z nią i czekała, aż ta się uspokoi i będzie gotowa na to, aby wrócić do swojej mamy.

Brianna była pod tak dużym wrażeniem tego, co zrobiła dla niej Liliana, że postanowiła podzielić się relacją ze zdarzenia na Twitterze. Tam też pochwaliła Target za tak dobrą i wyrozumiałą obsługę.

Zobacz obraz na Twitterze

Poradzenie sobie z sytuacją, w której dziecko ma atak szału, nigdy nie jest proste. Dla wielu rodziców jest to jeden z najgorszych koszmarów.

Następnym razem, kiedy zobaczysz kogoś w podobnej sytuacji, zamiast pokręcić głową i odwrócić wzrok, okaż współczucie. A jeśli będzie to konieczne, wyciągnij do rodzica w potrzebie pomocną dłoń.

Mom thanks Target employee for act of kindness

♥ AN ACT OF KINDNESS: When Bella had a temper tantrum in Target, one worker was able to calm her down. Now the mother is showing her gratitude. boston25.com/2RjXg3e

Posted by Boston 25 News on Friday, December 28, 2018

Source: facebook.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz