Kobieta rodzi zdrowe dziecko – 6 tygodni później zaczyna wymiotować, a badanie USG ujawnia coś niesamowitego

Eliza i jej partner Ben, jak większość rodziców, nie posiadali się ze szczęścia, kiedy dowiedzieli się, że będą mieć dziecko.

Ich mała córeczka imieniem Charlie urodziła się zdrowa – teraz było ich troje i wszystkim zdawało się, że ich życie jest usłane różami.

Jednak zaledwie kilka tygodni później Eliza zaczęła czuć się bardzo dziwnie. Pojawiły się u niej niepożądane objawy, takie jak na przykład wymioty. Kobieta wiedziała, że coś jest nie tak.

Wraz z Benem udali się więc do szpitala, aby sprawdzić, co może stanowić problem.

Kiedy lekarze przekazali im, co wykazało badanie USG, na jaw wyszła prawda, której w ogóle się nie spodziewali…

Poznajcie Elizę Curby. Wraz ze swoim chłopakiem Benem, byli w poważnym związku przez około trzy miesiące, kiedy ich życie zmieniło się na zawsze.

Eliza zaszła w ciążę! Oboje marzyli o rodzinie. Okazało się, że teraz wspólnie mogą rozpocząć tę wspaniałą podróż.

Ciąża Elizy przebiegała spokojnie, a ona sama czuła się dobrze. Kiedy ich ukochana córka Charlie przyszła na świat, rodzice dziękowali opatrzności, że wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Wkrótce po całym zdarzeniu trzyosobowa rodzina udała się do domu, gdzie rozpoczęła wspólne życie.

Źle się poczuła

Jednak w zaledwie kilka tygodni później stało się coś dziwnego.

Eliza źle się poczuła. Zaczęła wymiotować i stała się bardzo słaba. Wiedziała, że coś jest nie tak.

Para zdecydowała się wrócić do szpitala, aby dowiedzieć się, co może być powodem kiepskiego samopoczucia kobiety. Kiedy lekarz powrócił do nich z wynikami badań, zupełnie niespodziewanie okazało się, że życie rzuciło ich na zupełnie nowe tory.

Para dowiedziała się bowiem, że Eliza znów jest w ciąży! I to w dodatku z bliźniętami! W kolejnych tygodniach jej brzuch rósł, i rósł, i rósł…

… I nie chciał przestać!

View this post on Instagram

For all the pregnant mothers of twins who are yet to give birth – I'm telling you now they are easier out than in! This was me at 35 weeks – I couldn't walk from the car to the house (20m) without having to stop at the half way mark for a breather – and I was so exhausted by the time I got inside I had to take 5. I was 35kg heavier than my usual weight, hot as hell and well and truly over it! Standing was uncomfortable, sitting was uncomfortable, laying down – that was uncomfortable and god forbid I dropped something on the floor – it was dead to me. Here's to having my body to myself for the first time in two years … Feels bloody ahhhmazzzzingggg ??#twinpregnancy #twins #twinmom #pregnant #pregnancy #twinpregnancy @pumpthebump

A post shared by Eliza Cooper // Curby (@twingenuity.co) on

I tak dziewięć miesięcy później, rodzina nie liczyła już dłużej trojga, a pięcioro członków!

Eliza urodziła bliźnięta jednojajowe – dwóch identycznych chłopców, którym rodzice dali na imię Jack i Wolfe. Obaj urodzili się zdrowi, a podczas porodu nie wystąpiły żadne komplikacje.

Eliza urodziła troje dzieci w zaledwie jedenaście miesięcy!

Eliza i Ben mogą teraz cieszyć się wychowywaniem dzieci, zaś mała Charlie ma dwóch młodszych braci, którymi może się opiekować.

„Do jej hobby należy uderzanie ich głową, aby dać im buziaka” – wyjaśniła Eliza.


Source: youtube.com

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz