Tata pozwala poddenerwowanej córeczce samodzielnie postanowić, jak dziewczynka ubierze się do klasowego zdjęcia

Dla każdego dziecka coroczne klasowe zdjęcie jest wyjątkowym wydarzeniem. To bardzo ekscytujące, kiedy samodzielnie można wybrać strój, który zostanie upamiętniony na zdjęciu. Jednak dla niektórych dzieci taka sytuacja może być stresująca, jako że martwią się one, co inni pomyślą o ich ubraniu. Inne dzieci nie czują się zaś dobrze przed obiektywem aparatu.

Kiedy trzyletnia Kaylieann Steinbach szła spać w nocy, poprzedzającej zdjęcia jej grupy w przedszkolu, była bardzo przejęta tym, co ma się jutro stać. Ale jej radość szybko zmieniła się w smutek, kiedy dziewczynka zobaczyła ubrania, które na tę okoliczność przygotowali dla niej rodzice.

Postanowiła więc sama wybrać sobie strój.

1

Kayliean uwielbia superbohaterów – w szczególności Supermana i Supergirl, ale z powodu głębokiego uszkodzenia słuchu, dziewczynka nie słyszy głoski S, więc w jej świecie funkcjonują oni jako „Pooterman” i „Pootergirl”.

Oczywiście nikt nie miał żadnych wątpliwości, co do tego, jak Kaylieann rzeczywiście chciałaby być ubrana podczas sesji zdjęciowej.

„Pootergirl!” – powiedziała swoim rodzicom, kiedy ci próbowali proponować jej kolejne zestawy ubrań.

Jej tata, Austin Steinbach, powiedział w Huffington Post: „No cóż, nie mogłem się sprzeciwić tak postawionej sprawie.”

2

Kaylieann dostała to, czego chciała i ubrała swój strój superbohaterki. Przed obiektywem emanowała radością. Miała na sobie swój upragniony strój, a w ręku trzymała jedną z ulubionych lalek.

To nie pierwszy raz

Austin mówi, że jego córka chodzi do przedszkola również w innych kostiumach, zaś pracownicy placówki, jej nauczyciele oraz koledzy i koleżanki z grupy zawsze zastanawiają się, w stroju jakiego superbohatera Kaylieann przyjdzie do przedszkola danego dnia.

Austin umieścił zdjęcie Kaylieann w serwisie Reddit. Odzew był tak ogromny, że dumny tata do dziś nie może się temu nadziwić. Został wręcz zalany wiadomościami ze słowami wsparcia.

„Reakcja i odzew społeczności osób niesłyszących są niesamowite” – powiedział – „Wciąż jeszcze nie byłem w stanie przeczytać wszystkich wiadomości pełnych wsparcia i miłych słów, które przysłali mi ludzie. Nie byłem sobie w stanie nawet wyobrazić, jak wielu ludzi poruszy to zdjęcie.” – powiedział Austin Steinbach w Huffington Post.

3

Kaylieann, jesteś naprawdę odważną dziewczynką! W moich oczach jesteś prawdziwą superbohaterką!

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz