Ta kobieta ma 70 lat i od 28 lat nie je cukru. Jej figura zaskakuję wszystkich i nie mogą uwierzyć, że ciało dojrzałej kobiety może tak wyglądać

Carolyn Hartz to 70 letnia kobieta, która dokładnie 28 lat temu postanowiła odstawić cukier ze swojej diety, zaczęła zastępować go ksylitolem, gdyż uważała, że ta forma będzie jej lepiej służyć.

Nie od dziś wiadomo, że wykluczenie pewnych rzeczy z naszego jadłospisu jest bardzo trudne do przezwyciężenie, tym bardziej, jeżeli chcemy odstawić to na zawsze, a nie tylko na pewny czas. W jej przypadku również początki były ciężkie do zniesienia, ale obiecała się nie złamać, ponieważ wierzyła w to, że będzie to dobre dla jej zdrowia i kondycji.

1

Carolyn zawsze powtarzała, że bardzo ważnym elementem każdej diety są warzywa i owoce i ona tego zawsze przestrzegała. Stara się jeść odpowiednią ilość białka, który pozwala jej czuć się najedzoną, pomimo iż je mniejsze porcje niż zazwyczaj.

Poza zmianami w diecie kobieta stara się, aby w jej życiu było dużo ruchu, ćwiczy, chodzi na specery z psem i sypia minimum 8 godzin dziennie, aby rano czuła się rześko.

2

Dziś mając 70 lat, nie przypomina ona wyglądem swoich rówieśniczek i trzeba przyznać, że nie jedna nastolatka pozazdrościłaby jej urody.

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz