Zostawiła po sobie wielki majątek! Wiadomo, do kogo trafi

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska 1 maja 2019 roku zmarła po przegranej walce z rakiem trzustki. Choć bliscy i fani opłakują piosenkarkę, to do tej pory nierozwiązaną kwestią była sprawa podziału majątku. Teraz już wiadomo, do kogo trafi majątek gwiazdy.

Smutna wiadomość obiegła media 1 maja. W wieku 78 lat odeszła wokalistka zespołu „Tercet Egzotyczny”, która nigdy nie ukrywała, że choruje na złośliwy nowotwór trzustki.

Do końca wierzyła, że uda jej się pokonać tę straszną chorobę. Teraz, gdy piosenkarki nie ma już wśród nas, rodzina gwiazdy stara się uporządkować wszelkie sprawy związane z jej śmiercią.

Jak informuje „Super Express”, w luksusowej willi Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej zebrała się cała rodzina, by zorganizować w najbliższych dniach pogrzeb. Wiadomo, że ceremonia pogrzebowa odbędzie się we wtorek i prócz rodziny, przyjaciół i znajomych, wezmą w niej udział przedstawiciele władz miasta Wrocławia.

1

Znając swoją pogarszającą się sytuację zdrowotną, Izabela zdawała sobie sprawę, że musi zatroszczyć się o wszystkie sprawy przed swoją śmiercią.

Wcześniej już dopilnowała sprawiedliwego podziału swojego majątku. Wokalistka ma dwie córki – Kasię i Anię i to właśnie one będą po równo dziedziczyć fortunę – donosi „SE”.

Prócz pieniędzy, dużą wartość ma willa z basenem, która mieści się we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Dom wart jest ok. 3 milionów złotych.

Do tego dochodzi również liczna biżuteria zmarłej, do której miała niezwykłą słabość…

Nie ma co ukrywać, że majątek jest spory, lecz z pewnością w tym momencie nie jest to najistotniejsza rzecz dla pogrążonej w żałobie rodziny.

Źródło: pomponik.pl

Share

Dodaj komentarz