Niania spacerując z dzieckiem zauważyła, że pędzi na nich auto. To, co zrobiła, podbiło serca ludzi na całym świecie

Wybór niani do dziecka jest bardzo trudnym i odpowiedzialnym zadaniem dla rodziców. O tym, jak ważny jest wybór właściwej osoby, boleśnie przekonało się pewne małżeństwo.

Bill Wolkoffa i Courtney Davis oddali swoje dziecko pod opiekę studentki Caroline Maurer. Kobieta spisywała się zawsze wzorowo, a 2-letni Fox wręcz ją uwielbiał. Pewnego dnia doszło jednak do tragicznego zdarzenia.

28 marca niania zabrała chłopca na spacer. W pewnym momencie postanowiła przejść przez ulicę. Poszukała więc pasów i po ocenieniu sytuacji, wkroczyła na jezdnię. Niestety w tym samym czasie zza rogu wyjechał kierowca, który wcale nie zamierzał przejmować się stojącym przed przejściem znakiem stopu. Prędkość, z jaką poruszało się auto sprawiła, że kierowca nie był w stanie zatrzymać się, kiedy zauważył Carolinę i Foxa. Wszystko działo się w ułamku sekundy.

„Zobaczyłam, jak auto pędzi na nas”

Młoda kobieta musiała działać szybko. W ostatniej chwili odepchnęła dziecko, które znajdowało się w wózku i przyjęła całe uderzenie na siebie. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali pogotowie, a jeden z przechodniów zaopiekował się przerażonym chłopcem.

1

Poważne obrażenia

Caroline miała zmiażdżone kilka kości w obrębie nadgarstków, ramion i barków. Całe jej ciało było pokryte siniakami. Ból, który jej towarzyszył przez pierwsze tygodnie był nie do opisania.

Teraz na szczęście dochodzi już do siebie i dzięki środkom zebranym przez fundację wraca do normalnego życia.

2

3

4

Rodzice Foxa bardzo aktywnie włączyli się w pomoc finansową dla Caroline. Wiedzą, że nigdy nie będą w stanie odwdzięczyć jej się za to, co zrobiła dla ich synka, ale pragną, aby już na zawsze stała się częścią ich rodziny.

5

Na poniższym filmiku można zobaczyć, jak Caroline wspomina ten tragiczny wypadek:


Source: youtube.com

Zapewne każdy rodzic marzy o takiej opiekunce dla swojego dziecka. Fox miał ogromne szczęście, że to właśnie Caroline została jego nianią. Być może inna kobieta nie byłaby w stanie zaryzykować swojego życia dla obcego dziecka.

Źródło: te-mysli.pl

Share

Dodaj komentarz