Wybierz jeden z tych 6 wzorów, a odkryjesz jego ukryte przesłanie oraz prawdę o sobie

Mandala to motyw artystyczny występujący głównie w sztuce buddyzmu tantrycznego. Jej nazwa oznacza “koło życia, cały świat, święty krąg” – koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Podstawowa forma mandali składa się z okręgu z wpisanymi kwadratami, których boki zorientowane są według stron świata. Symbol mandali obecny jest niemal we wszystkich kulturach na świecie. Chętnie posługują się nią mnisi buddyjscy, dla których wykonywanie i oglądanie mandali jest formą medytacji.

Z 6 poniższych mandali wybierz tę, która najbardziej Ci się podoba. Reprezentują one metafizyczny wymiar myśli Wschodu i są w stanie powiedzieć nam wiele o nas samych. Każda z nich ma inne ukryte znaczenie. Wskaż tę, która wydaje Ci się najbardziej intrygująca i dowiedz się, jakim jesteś człowiekiem.

1. Ambitny i sprawiedliwy

Zawsze próbujesz działać tak, jak należy, a życie daje Ci to, czego chcesz. Dążąc do celu, dajesz z siebie wszystko. Chętnie sprawiasz przyjemność osobom, które kochasz. Czasem czujesz, że inni nie doceniają Twojej ciężkiej pracy. W życiu kierujesz się intuicją, lubisz też podejmować ryzyko.

2. Szczery i interesujący

Szczerość jest dla Ciebie najważniejsza, bez względu na to, jak bardzo bolesna jest prawda. Ludzie cenią Cię za prawdomówność. Nawiązujesz długotrwałe znajomości, bo Twoi przyjaciele wiedzą, że mogą przyjść do Ciebie po radę. Uchodzisz za osobę interesującą: opowiadasz najciekawsze historie i potrafisz rozbawić każdego.

3. Rozważny, skupiony na innych

Zawsze skupiasz swoją uwagę na ludziach i ich potrzebach. Lubisz poszerzać horyzonty i zdobywać nową wiedzę. Dostrzegasz wszystko, co dzieje się wokół i zawsze starasz się wiedzieć o wszystkim pierwszy. Znajomi cenią sobie Twoje rady i przychodzą do Ciebie, gdy ich potrzebują. Potrafisz dogadać się niemal z każdym, również z ludźmi, którzy patrzą na świat zupełnie inaczej niż Ty.

4. Bystry i wyjątkowy

Masz niepowtarzalną osobowość, wpływasz na każdego, kogo poznałeś. Jesteś osobą bystrą i przebiegłą, potrafisz wykręcić się od obowiązków, których nie chcesz wykonywać. Jesteś indywidualnością, nie ma nikogo podobnego do Ciebie. Jesteś również osobą inteligentną i kreatywną.

5. Stanowczy i śmiały

Jesteś osobą stanowczą i śmiałą. Doskonale wiesz, jak zdobywać to, czego potrzeba Ci w życiu, nigdy nie brakuje Ci odwagi. Znasz swoje potrzeby i wykazujesz się niezależnością. Jeśli czegoś Ci brakuje, robisz wszystko, by to otrzymać. Umiesz walczyć o swoje.

6. Łagodny i wrażliwy

Wiesz, w jaki sposób łagodzić gorące emocje innych ludzi. Masz w sobie wrażliwość, która sprawia, że dobrze dogadujesz się z innymi i cieszysz się sympatią wielu przyjaciół. Znajomi przychodzą do Ciebie gdy jest im ciężko, bo zawsze wiesz, co im powiedzieć. Ale najważniejsza jest dla Ciebie rodzina, dlatego zawsze stoisz murem za swoimi bliskimi.

Share

Dodaj komentarz