Pit bull ze schroniska chciał zaprzyjaźnić się z kotem, ale ten był temu przeciwny. A później rodzina musiała to zrobić.

Pitbull Ozzy został zabrany ze schroniska przez rodzinę, do której należeli kot, dwóje dorosłych i troje dzieci. Tak się złożyło, że Ozzy jest bardzo miłym i dobrym psem, który zdecydowanie chce zaprzyjaźnić się ze wszystkimi. A jeżeli żadnych problemów z tym u ludźmi nie było, bo chętnie reagują na zasadzie wzajemności, to ze starym kotem Normą trudno było nawiązać relacje. Ozzie cały czas próbował zostać przyjacielem, ale nic z tego nie wychodziło.

1

Ozzy cały czas darzył dzieci miłością, które go kochali wzajemnie. Nawet podczas spaceru z zainteresowaniem spoglądał na wózki dziecięce, prosząc o możliwość ucałowania dzieci.

Jednak Ozzy najbardziej chciał zaprzyjaźnić się z kotami…

2

Następnie Jennifer, która uważa się za ludzką matkę dla Ozzie, znalazła kotka na ulicy i przyniosła go do domu.

3

Natomiast nowa członkinia rodziny Vinnie okazała się w ciąży. Po krótkim czasie ona urodziła 5 wspaniałych kotków.

A teraz, uwaga, pytanie! Kto stał się najszczęśliwszym pitbullterrierem na świecie?

4

Ozzie był w siódmym niebie. Bowiem jest najlepszym wujkiem na świecie. Jeśli słyszy, że kocięta zaczynają płakać, natychmiast udaje się w ich stronę, by je uspokoić.

5

Kocięta wzajemnie darzą miłością Ozzy’ego i starają się nie oddalać od niego. Sama Vinnie jest wdzięczna psu, ponieważ ten pomaga jej wykonywać obowiązki matki w relacji do małych kociąt.

6

Kiedy kocięta staną się dorośli to będą mieli nowe rodziny. Ale nie warto się smucić, poniewać Vinnie i jedno z jej kociąt zostaną razem z Ozzy

7

Wspaniały Ozzie będzie nadal mógł o kogoś się troszczyć. Wydaje się, że wszyscy na tym skorzystają.

8

Mimo tego, że niektórzy uważają pitbullterrierów za rasę najbardziej agresywną, to tak naprawdę są chyba najbardziej sympatyczni psy na świecie.

Share

Dodaj komentarz