4 letnia dziewczynka gwiazdą ślubnej sesji. Przebiła pannę młodą?

Rezolutna 4-letnia dziewczynka skupiła na sobie uwagę podczas zdjęcia ślubnego jej mamy.Najwyraźniej ta mała nie boi się okazywać uczuć.Mała Anderson zaskoczyła wszystkich całując chłopca trzymającego obrączki podczas zdjęcia ślubnego na weselu swojej mamy – Michelle Hall, odbywającym się w Knoxville, Tennessee.”Przygotowałam wszystko do zdjęć, jak na każdym weselu, i poprosiłam nowożeńców o pocałunek do fotografii.” – mówi fotograf Leah Bullard. „Anderson nazywała siebie panną młodą przez cały dzień, więc uznała, że mówiłem do niej, i wykonała polecenie. To był niezapomniany moment, który rozbawił wszystkich.”Bullard stwierdził, że uwiecznienie tego niezaplanowanego zdarzenia było najlepszym momentem dnia.”To doskonały przykład, dlaczego kocham moją pracę” – powiedziała. „Utrwalanie takich momentów, dzięki czemu rodziny mogą przeżywać te wydarzenia jeszcze wiele razy w przyszłości.”Słodko prawda ? Więc mamy dla was więcej!!:Pozostało rezerwować termin wesela!

Rezolutna 4-letnia dziewczynka skupiła na sobie uwagę podczas zdjęcia ślubnego jej mamy.

Najwyraźniej ta mała nie boi się okazywać uczuć.

1

Mała Anderson zaskoczyła wszystkich całując chłopca trzymającego obrączki podczas zdjęcia ślubnego na weselu swojej mamy – Michelle Hall, odbywającym się w Knoxville, Tennessee.

„Przygotowałam wszystko do zdjęć, jak na każdym weselu, i poprosiłam nowożeńców o pocałunek do fotografii.” – mówi fotograf Leah Bullard. „Anderson nazywała siebie panną młodą przez cały dzień, więc uznała, że mówiłem do niej, i wykonała polecenie. To był niezapomniany moment, który rozbawił wszystkich.”

Bullard stwierdził, że uwiecznienie tego niezaplanowanego zdarzenia było najlepszym momentem dnia.

„To doskonały przykład, dlaczego kocham moją pracę” – powiedziała. „Utrwalanie takich momentów, dzięki czemu rodziny mogą przeżywać te wydarzenia jeszcze wiele razy w przyszłości.”

Słodko prawda ? Więc mamy dla was więcej:

1

2

3

4

5

6

7

Źródło: wiemy.to

Share

Dodaj komentarz