Bezdomny pianista podbił internet. Odnalazł syna po 15 latach

Bezdomny pianista z popularnego filmiku odnalazł syna po 15 latach rozłąki.Dzięki ogromnej popularności nagrania na którym mężczyzna daje popis gry na pianinie, udało mu się wreszcie skontaktować z synem.Po opublikowaniu filmu na którym Donald Gould, bezdomny mężczyzna z Sarasoty gra na ulicznym pianinie cover utworu „Come Sail Away” zespołu Styx, 51-latek miał nadzieję, że nagranie zobaczy jego syn, Donny, donosi WFLA.Gould stracił prawo opieki nad synem z powodu uzależnienia od alkoholu gdy chłopiec miał zaledwie 3 lata. Dzięki lokalnym stacjom telewizyjnym WFLA i WOOD, Gould i jego obecnie 18-letni syn żyjący w Michigan, mieli okazję porozmawiać za pomocą FaceTime w zeszły Wtorek. Był to pierwszy kontakt ojca z synem od przeszło 15 lat.Przybrani rodzice Donny’ego po obejrzeniu nagrania muzyka postanowili zwrócić się do lokalnej stacji telewizyjnej WOOD, w nadziei na umożliwienie spotkania chłopaka z ojcem. WOOD skonstatowała się z WFLA – jej odpowiednikiem na Florydzie, dzięki czemu

Bezdomny pianista z popularnego filmiku odnalazł syna po 15 latach rozłąki.


Source: youtube.com

Dzięki ogromnej popularności nagrania na którym mężczyzna daje popis gry na pianinie, udało mu się wreszcie skontaktować z synem.

Po opublikowaniu filmu na którym Donald Gould, bezdomny mężczyzna z Sarasoty gra na ulicznym pianinie cover utworu „Come Sail Away” zespołu Styx, 51-latek miał nadzieję, że nagranie zobaczy jego syn, Donny, donosi WFLA.

Gould stracił prawo opieki nad synem z powodu uzależnienia od alkoholu gdy chłopiec miał zaledwie 3 lata. Dzięki lokalnym stacjom telewizyjnym WFLA i WOOD, Gould i jego obecnie 18-letni syn żyjący w Michigan, mieli okazję porozmawiać za pomocą FaceTime w zeszły Wtorek. Był to pierwszy kontakt ojca z synem od przeszło 15 lat.

Przybrani rodzice Donny’ego po obejrzeniu nagrania muzyka postanowili zwrócić się do lokalnej stacji telewizyjnej WOOD, w nadziei na umożliwienie spotkania chłopaka z ojcem. WOOD skonstatowała się z WFLA – jej odpowiednikiem na Florydzie, dzięki czemu udało się zaaranżować wideorozmowę Goulda z synem.

„Jak się czujesz synu? Cieszę się, że cię widzę,” powiedział Donny’emu wzruszony Gould. „Przegapiłem całe twoje dzieciństwo, i przepraszam cię za to.”

Rozmowa była przepełniona emocjami z obu stron. Gould stwierdził, że to dzięki muzyce spotkanie było możliwe.

„Muzyka zabrała mnie w podróż dookoła świata zanim skończyłem 21 lat, a teraz w jakiś sposób przywiodła mnie z powrotem do mojego syna.” powiedział Gould.

Mężczyzna ma nadzieję, że pewnego dnia spotka się z synem twarzą w twarz, ale teraz skupia się on na powrocie do normalnego życia. W zeszłą Środę, 51-latek rozpoczął odwyk i z nadzieją patrzy w przyszłość.

Zobaczcie metamorfozę z jaskiniowca w muzyka:


Source: youtube.com

Źródło: wiemy.to

Share

Dodaj komentarz