Córka Kaczyńskiej pokazała swoje zdjęcie spod prysznica. W sieci zawrzało

Córka Kaczyńskiej, Ewa Dubieniecka, zaskoczyła wszystkich zamieszczając swoje zdjęcie spod prysznica. 15-latka pokazuje, że umiejętnie robi zdjęcia w każdych, nawet najtwardszych warunkach. Pomysłowości można jej pozazdrościć.

Córka Kaczyńskiej, a wnuczka Lecha Kaczyńskiego, nie traci żadnej okazji, by na Instagramie pochwalić się swoim życiem przed internautami. Nastolatka zachowuje się jak każda dziewczyna w tym wieku. Mnogość zainteresowań można liczyć na palcach obu rąk. Jeździectwo, podróże, moda, nauka języków, a teraz muzyka. Czego słucha Ewa Dubieniecka?

Córka Kaczyńskiej zainteresowała się Koreą. Poznaje ludzi z całego świata

Jak każda nastolatka, i córka Marty Kaczyńskiej uległa modnej ostatnio muzyce z Azji. Czy k-pop, bo tak nazywa się kultowy gatunek zdobywający serca młodych dziewczyn, oczarował tak mocno Ewę Dubieniecką, że musiała skorzystać z zimnego prysznica?

Justin Bieber to już przeżytek. Teraz na topie są koreańskie boysbandy – córka Kaczyńskiej to wielka fanka jednego z nich, pod nazwą BTS. Ich muzyka towarzyszy jej codziennie. Przedtem zakochała się w BIG BANG – również azjatyckich utalentowanych chłopcach.

Statuetka dla najlepszej fanki pośrednio należy do Ewy Dubienieckiej

W opisie swojego zdjęcia z łazienki Ewa zawarła tytuł jednej z popularnych piosenek BTS, pod tytułem „Blood, sweat & tears”, czyli „Krew, pot i łzy”. Pozująca w pełnym makijażu, schowana pod kapturem i ze słuchawkami w uszach rzeczywiście ciężko pracowała, aby sfotografować się pod jak najlepszym ujęciem.

Jej hobby pokazuje, że osoby z całego świata łączą się ze sobą przez wspólną pasję i miłość do koreańskiej muzyki. Ciekawe, czy Ewa zaczęła uczyć się już tego skomplikowanego języka? Jeśli jeszcze tego nie zrobiła – powinna, bowiem pod jej zdjęciem powoli pokazują się komentarze pisane właśnie w tym dalekowschodnim języku. Jednak z dziewcząt napisała jej: „사랑”, co znaczy „miłość”.

Ewa Dubieniecka została również uhonorowana statuetką dla najlepszej fanki. Zespół, za którym szaleje w 2018 roku podczas rozdania nagród MTV EMA otrzymał wyróżnienie właśnie w tej kategorii. Pokazuje to, jak silna i duża jest armia fanek – a w Polsce najpopularniejszą jest chyba właśnie Ewa.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz