Tak wyglądają wnuczki Katarzyny Dowbor. Trudno uwierzyć, że tak szybko urosły

Katarzyna Dowbor, mimo wielu nieprzyjemnych sytuacji w sferze swojego życia prywatnego, może pochwalić się naprawdę kochającą rodziną. W internecie niedawno pojawiło się zdjęcie jej wnuczek. Ciężko uwierzyć, że tak szybko urosły.

Katarzyna Dowbor przechodziła wiele burz w życiu uczuciowym. Dziennikarka wiele przeszła w przeszłości, a teraz wraz z synem stara się nadrobić stracone lata z jego dzieciństwa. Katarzyna Dowbor stara się jak może, żeby być zarówno dobrą mamą, jak i babcią – jej syn Maciej doczekał się przecież dwóch wspaniałych córeczek.

Niedawno w Internecie pojawiło się przepiękne zdjęcie wnuczek dziennikarki, które wtulone są w swoją mamę. Internauci oszaleli na ich punkcie i wielu z nich nie mogło wręcz uwierzyć, że dziewczynki tak szybko urosły. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Katarzyna Dowbor ma powody do dumу

Wiele osób twierdzi, że nikogo na świecie tak się nie kocha, jak właśnie wnuki. Katarzyna Dowbor może pochwalić się dwoma wspaniałymi wnuczkami Janiną i Helenką, które rosną jak na drożdżach. Niedawno z okazji Dnia Matki synowa dziennikarki, czyli Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciem ze swoimi pociechami. Aktorka dodała do niego wzruszający wpis, w którym zaznacza, że bycie matką jest dla niej najważniejsze.

Internauci zachwyceni zdjęciem wnuczek Katarzyny Dowbor. Dziewczynki rosną jak na drożdżach

– Mój najważniejszy dzień w roku. Praca pracą, ale to, co daje mi największą radość i satysfakcję, to ICH obecność. Moich dzieci. Zawsze i wszędzie. Ich bezwarunkowa MIŁOŚĆ. Najważniejsza rola w moim życiu to rola MAMY. Wszystkie Mamusie całuję i chociaż z każdym rokiem zastanawiam się, jakie byłoby to piękne, aby cofnąć czas, to wiem i czuję Mamo, że nadal jesteś wśród nas i na pewno się nami, tam z góry opiekujesz – napisała Joanna Koroniewska, wspominając swoją własną mamę.

Zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę wśród internautów, którzy zamieścili pod nim dziesiątki komentarzy, a zdecydowana większość z nich opisuje to, jak wspaniale cała trójka wyszła na wspólnej fotografii. Jednocześnie widać, że Koroniewska cieszy się z każdej chwili spędzonej przy swoich córeczkach, które są dla niej całym światem. Katarzyna Dowbor bez wątpienia może być dumna zarówno z synowej, jak i wnuczek. Zarówno internauci, jak i sama dziennikarka, nie mogą się nadziwić, że dziewczynki tak szybko rosną.

Tak wyglądają wnuczki Katarzyny Dowbor:

1

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz