Osoby z pogranicza znaków zodiaku: jakie one są?

Tradycyjna astrologia dzieli rok na dwanaście znaków zodiaku. Są starannie opisane. Wiemy, jakie cechy je charakteryzują, znamy ich wady, zalety, predyspozycje i ograniczenia. Dodatkowo każdy ze znaków podzielony jest na trzy dekady. Osoby urodzone w środkowej z nich są kwintesencją wszystkich cech przypisanych znakowi. Na osoby urodzone w pierwszej i trzeciej mają wpływ również znaki sąsiadujące. Jak jednak jest w przypadku osób urodzonych bezpośrednio na granicy zmiany znaków? To wyjątkowy czas, w którym energia zmienia się i faluje. W tym czasie magia jest najsilniejsza. Jakie więc są międzyznaki?

19 -25 marca (Ryby – Baran) Międzyznak proroków

Osoby urodzone w tym międzyznaku łączą w sobie niezwykłą intuicję i wrażliwość Ryb z energią życiową i siłą sprawczą Barana. To czas równonocy wiosennej, której energia daje swoim podopiecznym dar przewidywania przyszłość. Nawet jeśli nie określają tego jako wizji, to ich intuicja działa bez zarzutu. Zawsze wybierają właściwą drogę i podejmują dobre decyzje. Dodatkowo mają ogromną siłę sprawczą – są w stanie kreować rzeczywistość zgodnie ze swoimi potrzebami. Dążą do szczęścia i je osiągają. Pomagają w tym również innym.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Glenn Close, Jan Sebastian Bach.

18-22 kwietnia (Baran – Byk) Międzyznak bohaterów

W przypadku tego międzyznaku bardzo silna energia Ognia łączy się z energią Ziemi. To wybuchowa mieszanka. Osoby urodzone w tym znaku są cierpliwe. Starają się zawsze mieć pod kontrolą życie swoje i bliskich. Zawsze są panami sytuacji. Nerwy zaczynają się wtedy, kiedy tracą kontrolę, coś wymyka im się z rąk. Wtedy zdarza im się wybuchnąć. Są to osoby bardzo uparte, ale też odważne i współczujące. Mają instynkt opiekuńczy, który każe im stawać w obronie słabszych i pokrzywdzonych. W życiu powinny kierować się sercem i uważniej słuchać, co ludzie do nich mówią.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: James Franco, Jessica Lange.

18-22 maja (Byk – Bliżnięta) Międzyznak mądrości

Ten międzyznak jest silnym połączeniem racjonalnego, przyziemnego i rozsądnego Byka z ciekawym świata, niestałym Bliźniakiem. Daje to bardzo interesującą mieszankę. Osoby urodzone w tym czasie mają w sobie głód wiedzy. Ich bycza część trzyma je w miejscu, zaś bliźniacza każe zdobywać informacje o innych kulturach. Są świetnymi naukowcami czy pisarzami. Chętnie wyruszają w świat, ale w przemyślany sposób, tak by jak najwięcej na tej podróży zyskać. Ich analityczny umysł czasem dobrze jest zastąpić sercem, posłuchać ludzi, poczuć i posmakować, a nie jedynie zbadać.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Grażyna Torbicka, Cher.

17-23 czerwca (Bliźnięta – Rak) Międzyznak oświecenia

Na czas tego międzyznaku przypada przesilenie letnie. To wyjątkowy okres w roku. Energia w tym momencie jest tak wielka, że może przekraczać granice światów i nasze wyobrażenia. W tym międzyznaku panuje Słońce, które zanurza się w wodach oświecenia Raka. Osoby urodzone w tym czasie obdarzone są niezwykłą wrażliwością, kreatywnością, talentem artystycznym i świetnym gustem. Ich wizjonerstwo jest ogromne. Świetnie realizują się w sztuce. Potrzebują tylko od czasu do czasu zejść na ziemię – dla nabrania sił.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Nicole Kidman, Paul McCartney.

19-24 lipca (Rak – Lew) Międzyznak syreni

Międzyznak ten łączy w sobie królewskość i siłę słonecznego Lwa z wrażliwością i emocjonalnością Raka. Osoby urodzone w tym czasie charakteryzuje niezwykły magnetyzm. Mają magiczny wpływ na innych. Nie ma ludzi, którzy są w stanie oprzeć się ich urokowi. Osoby te lśnią wewnętrznym światłem i dobrym charakterem. A najbardziej interesujące jest to, że widzi to ich otoczenie, ale nie one same. Nie doceniają siebie i bywają niepotrzebnie skromne. A to z kolei prowadzi do narzucania sobie ograniczeń i nie wykorzystywania maksimum swoich możliwości.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Robin Williams, Jennifer Lopez.

20-24 sierpnia (Lew – Panna) Międzyznak wynalazców

Życiowa energia i słoneczny magnetyzm Lwa łączy się tu z niezwykłym talentem i determinacją Panien. To czas, w którym na świat przychodzą racjonalizatorzy i wynalazcy. I tu ciekawostką jest, że nie mówimy tylko o tych osobach, które wybrały karierę naukową, ale o zwykłych, szarych ludziach, którzy myślą o tym, jak ulepszyć otaczający je świat. Świetnie organizują sobie pracę i bywa, że szefowie są o nich zazdrośni. Pełnię swoich możliwości osiągają jednak wtedy, kiedy kochają i są kochane. To miłość jest ich motorem napędowym i siłą sprawczą. Zdarza im się osądzać innych.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Coco Chanel, Kim Catrrall.

19-25 września (Panna – Waga) Międzyznak elfów

Ten międzyznak przypada na równonoc jesienną. To czas równowagi i energii. Osoby urodzone w tym okresie łączą w sobie dwie silne, poukładane energie. Często zdarza się, że są perfekcjonistami. Mają zamiłowanie do piękna i talent do magii. Nawet nieświadomie tworzą silne amulety i prywatne rytuały ochronne dla swoich bliskich. Zresztą rodzina i przyjaciele są dla nich zawsze na pierwszym miejscu. Umieją stworzyć wokół siebie ciepłą, przyjazną atmosferę, która przyciąga innych. Mają też moc kreowania rzeczywistości.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Will Smith, Bill Murray.

21-24 października (Waga – Skorpion) Międzyznak poszukiwaczy

Osoby urodzone w tym międzyznaku łączą w sobie naturalną ciekawość świata, jaka charakteryzuje Wagę oraz wnikliwość w dążeniu do odkrycia prawdy, jaką mają w sobie Skorpiony. Bardzo dokładnie określają niepewne punkty w przedstawianej przez innych wersji świata i dążą do wyjaśnienia sytuacji. Nic nie umknie ich uwadze. Wierzą w prawdę oraz uczciwość i wymagają jej od siebie i innych. Są świetnymi naukowcami, ale też policjantami. W ciemniej stronie mogą być nieufne i popadać w obsesję.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Pablo Picasso, Carrie Fisher.

20-23 listopada (Skorpion – Strzelec) Międzyznak centaurów

Połączenie Skorpiona i Strzelca jest bardzo interesującą mieszanką. Skorpiony są bardzo inteligentne, skupione. Do tego dodajmy poczucie humoru i pogodę ducha Strzelca i mamy przepis na niezwykłą osobowość. Są to osoby obdarzone autorytetem wśród innych. Są mistrzami i nauczycielami. Ciemną ich stroną jest to, że tylko one same znają swoje intencje. Nigdy nie wiadomo, czy manipulują innymi czy motywują. Są bardzo konsekwentne i zawsze realizują wyznaczone cele – nawet te, które innym wydają się niewykonalne.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: John F. Kennedy, Jodie Foster.

19-25 grudnia (Strzelec – Koziorożec) Międzyznak przebudzenia

Czas tego międzyznaku przypada na przesilenie zimowe. To moment, kiedy królujące nad światem Słońce umiera i odradza się silniejsze i piękniejsze niż kiedykolwiek. Daje on osobom urodzonym w tym międzyznaku niespotykaną siłę i energię. Są one bardzo świadome i przebudzone. Są otwarte na pradawną wiedzę, ale też i na nowe doświadczenia. Dzięki temu mają wpływ na innych. Ich otwarte umysły są w stanie zmienić skostniałe struktury. One widzą więcej i wytrwale zmierzają do celu. Nigdy się nie poddają i próbują aż do skutku.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Ricky Martin, Alissa Milano.

18-21 stycznia (Koziorożec – Wodnik) Międzyznak liderów

Osoby urodzone w tym międzyznaku są silne, władcze, inteligentne, ale również ekscentryczne. Niepewność i wahanie są im obce. One zawsze wiedzą, czego chcą i zdecydowanie do tego dążą. Nie uznają kompromisów i półśrodków. Jeśli są odpowiednio zmotywowane, umieją znaleźć wyjście z najgorszej sytuacji, ale też drogę do osiągnięcia celu. Wysoko stawiają sobie poprzeczkę i mają dar przekonywania. Umieją zagrzewać innych do walki. Są uparte i wytrwałe.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Janis Joplin, Christian Dior.

17-21 lutego (Wodnik – Ryby) Międzyznak wróżek

Osoby urodzone w tym międzyznaku łączą w sobie tajemną mądrość i przenikliwość Wodników z wrażliwością i empatią Ryb. To skutkuje tym, że są prawdziwymi wróżkami. Sprawiają wrażenie, że są nie z tego świata. Eteryczne, rozmarzone, tajemnicze. Mają ogromną moc przyciągania dobrego losu i pomyślności. Jednak jedyną drogą do tego, by wprowadziły w swoje życie magię jest znalezienie drogi dla swojej ekspresji i ukierunkowanie zdolności twórczych. Muszą nauczyć się, jak okiełznać fantazję i myśleć konstruktywnie.

Sławne osoby urodzone w tym czasie: Kurt Cobain, Rihanna.

Źródło: magia.onet.pl

Share