Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcia swojego ogrodu. Ona naprawdę ma się czym chwalić. Foto

Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Widzowie kojarzą ją głównie z udziałem w programie „Nasz nowy dom”. Celebrytka zaprezentowała ostatnio, jak wygląda ogród w jej prywatnym domu. Widać, że bardzo o niego dba.

Katarzyna Dowbor jest znaną osobistością telewizyjną, która słynie z wielkiego serca. W końcu to ona i jej ekipa remontowa w programie „Nasz nowy dom”, emitowanym na antenie Polsatu, zmieniają życie i domy potrzebującym rodzinom. Wszyscy zastanawiają się, jak wygląda miejsce zamieszkania samej prezenterki. Dowbor zaprezentowała niedawno zdjęcia swojego ogrodu, który zachwyca bujną przyrodą.

Katarzyna Dowbor i jej domostwo

Katarzyna Dowbor prowadzi program, który uwielbiają miliony Polaków. Widzowie bardzo lubią oglądać to, jak dzięki ingerencji ekipy telewizyjnej udaje się pomóc potrzebującym i zmienić ich życie na lepsze. Prezenterka często nazywana jest aniołem stróżem tych osób, który pojawia się w momencie kryzysowym w celu dokonania rewolucji.

Sympatyków programu interesuje również to, jak wygląda życie prywatne ukochanej prezenterki. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych Katarzyna Dowbor pokazała swój piękny dom i zachwyciła tym, jak wygląda jej ogród.

Zachwycający ogród

Wygląda na to, że prace w ogrodzie to jedna z pasji prezenterki. Jej prywatny ogród zachwyca bujną roślinnością, jest zadbany i piękny. Przebywanie w nim na pewno sprawia jej bardzo dużo radości i wprowadza nastrój, który relaksuje i pozwala zapomnieć o troskach życia codziennego. Ogród wypełniony jest jabłoniami, krzewami i kolorowymi kwiatami. Wygląda na to, że gwiazda naprawdę zna się na pielęgnacji roślin.

Na swoje media społecznościowe wrzuciła niedawno zdjęcie ze śniadania, które zjadła na łonie natury w swoim przydomowym ogródku.

– Śniadanko na stole! Te piękne polne kwiaty upolowałam na porannym spacerze z psami – napisała na Facebooku Katarzyna Dowbor.

Wygląda na to, że takie swojskie, sielskie klimaty bardzo odpowiadają prezenterce i spędza ona dużo czasu w otoczeniu przyrody. Fani Dowbor komplementowali wygląd jej ogrodu i zazdrościli tego, że tak dobrze potrafi o niego zadbać. Wiele osób zwraca również uwagę na to, że piękno jej ogrodu odzwierciedla to, jaką wspaniałą osobą jest prezenterka.

Śniadanko na stole!Te piękne polne kwiaty upolowalam na porannym spacerze z psami. A po śniadaniu do roboty.Miłego dnia!!!!

Posted by Katarzyna Dowbor FanPage on Tuesday, June 25, 2019

Źródło: pikio.pl

Share