Noworodki nie mogą przestać plakać. Wtedy lekarz zrobił swietnią rzeć

Gdy na świecie pojawiły się dwa cudowne bliźnięta trzeba było je zważyć, zmierzyć i zbadać tak jak postępuje się z każdym noworodkiem. Gdy dzieciątka zostały rozdzielone do wykonania tej procedury, zaczęły strasznie płakać. Lekarz dokładnie wiedział dlaczego dzieci płaczą. Podczas gdy tata nagrywał swoje pociechy, problem został rozwiązany.

Jest coś wyjątkowego w więzi, która łączy rodzeństwo, ale więź ta jest jeszcze silniejsza, gdy są to bliźniaki. Potwierdzają to Weston i Caleb Lyman.

Lisa i Dane Lyman mają już dwójkę dzieci i byli zachwyceni, gdy do rodziny dołączyli bliźniacy, Weston i Caleb.

Okazało się, że dzielenie tej samej przestrzeni przez dziewięć miesięcy robi coś niesamowitego, czego Dane był świadkiem, gdy Weston i Caleb wzięli swój pierwszy oddech.

„Zaraz po porodzie poszedłem do chłopców, aby zobaczyć, jak się mają i ile ważą. Wtedy to nagrałem. Była to jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie widziałem i cieszę się, że to nagrałem,” Dane powiedział News Center Maine.

Lekarze rozdzielili bliźniaki, aby zważyć je i zmierzyć, a dzieci natychmiast zaczęły płakać. Na szczęście lekarze wiedzieli, jak rozwiązać ten problem – gdy tylko pozwolili chłopcom się dotknąć, płacz ustał!

„Kiedy usłyszeliśmy, że spodziewamy się bliźniaków, to marzyliśmy o tym, aby w przyszłości się przyjaźnili i wspierali. Zobaczenie, jak pocieszają się chwilę po porodzie jest jak zobaczenie pierwszego kroku w ich wyjątkowej relacji,” podsumowuje Dane.

Zobacz tę cudowną chwilę poniżej – widać, że chłopcy będą się wspierać od samego początku!


Source: youtube.com

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share