Sylwia Dekiert: „Nie mogę w to uwierzyć”. Dziennikarze TVP zaręczyli się na greckiej wyspie

41-latka pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama pierścionkiem oraz zdjęciami z ukochanym.

W dobie mediów społecznościowych gwiazdy i celebryci uwielbiają dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym, a w szczególności tymi najważniejszymi wydarzeniami. Niemal każda celebrycka para chwali się za pośrednictwem Instagrama swoimi zaręczynami. W związku z okresem wakacyjnym i wzmożonymi zagranicznymi wyjazdami, w ciągu tylko ostatnich dwóch miesięcy wesołą nowiną podzielili się z internautami m.in. Zosia Zborowska i Andrzej Wrona , Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik oraz syn Kasi Nosowskiej , Mikołaj i jego ukochana Marianna.

Do grona świeżo upieczonych narzeczonych zaliczyć możemy również Sylwię Dekiert . W sobotę dziennikarka Telewizji Polskiej poinformowała na Instagramie, że przyjęła oświadczyny swojego partnera, Sławomira. Co ciekawe, mężczyzna też jest dziennikarzem TVP Sport. 41-latka podzieliła się z fanami zdjęciami z narzeczonym. Na fotografiach z wyspy Kos możemy podziwiać również pierścionek zaręczynowy , który wręczył jej ukochany.

Minęły 24h, a ja wciąż nie mogę uwierzyć! – pisze podekscytowana przyszła żona.

Internauci natychmiast zasypali parę dziennikarzy gratulacjami : Z całego serca gratuluję, Powodzenia na nowej drodze życia – czytamy.

Źródło: pudelek.pl

Share