Mężczyzna podchodzi do trzęsącego się z zimna psa i robi coś poruszającego. Wszystko zarejestrowała kamera

Na świecie jest mnóstwo istot, które potrzebują pomocy. Porzucone i mocno doświadczone przez los, chcą tylko doznać miłości.

Łatwo jest o tym zapomnieć w dzisiejszych czasach, kiedy skupiamy się wyłącznie na własnych sprawach. Jednak na świecie są nadal ludzie, którzy tym co robią, przypominają nam co jest naprawdę ważne w życiu.

Był to wyjątkowo mroźny dzień w Turcji. Bezpański pies błąkał się po ulicach i drżał z zimna. Jego widok łamał serce. Zdawało się, że zwierzę nie ma nikogo, kto mógłby się nim zaopiekować i dać trochę ciepła. Jednak w pewnym momencie pojawił się nieznany mężczyzna, który zrobił coś poruszającego.

1

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę przemysłową. Całość wyszła na jaw, kiedy jeden z mieszkańców Giresun oglądał nagrania z kamery po kradzieży, która zdarzyła się niedawno. W pewnym momencie zauważył on nieznanego mężczyznę, który zbliżył się do psa i zrobił coś niesamowitego. Ten mężczyzna nakarmił psa oraz oddał mu własną kurtkę.

Bu güzel insanın adı Bülent Kalpakçıoğlu…Giresun belediyesinde çalışan bir işçi..

Gepostet von Tuna Öztunç am Dienstag, 31. Januar 2017

Source: facebook.com

Film bardzo szybko zdobył popularność w sieci. Ten bezinteresowny akt dobroci poruszył ludzi na całym świecie. Ostatecznie udało się ustalić tożsamość mężczyzny z nagrania. Okazał się nim być Bülent Kalpakçıoğlu, pracownik miejski.

– „Gdybym nie oddał mu kurtki, gryzłoby mnie sumienie. Podczas gdy my siedzimy w ciepłych domach, one są na zewnątrz w zimnie.” – Bülent powiedział serwisowi The Dodo.

2

Za wzorową postawę mężczyzna otrzymał specjalne podziękowania od burmistrza miasta.
– „Dzięki tej akcji dał prawdziwą lekcję człowieczeństwa” – stwierdził burmistrz.

– „Zwierzęta są naszymi przyjaciółmi. Kochamy ludzi, kochamy nasze miasto, kochamy wszystkie żyjące istoty, które są integralną częścią nas i naszego miasta.”

3

Oby historia i postawa tego dzielnego mężczyzny zainspirowała inne osoby do działania i pomagania tym, którzy są w potrzebie. Nie zapomnij dać znać znajomym o tym wpisie.

Źródło: polubione.com

Share

Dodaj komentarz