Pawłowicz znowu przegięła. Chamsko zaatakowała żonę Tuska

Krystyna Pawłowicz znów daje o sobie znać. Posłanka w bezpardonowych słowach skrytykowała Donalda Tuska. Były premier pokazał się wśród harcerzy. Dla Pawłowicz była to kolejna okazja do poważenia „patriotyzmu w wersji Tuska”. Tym razem zaatakowała również jego żonę!

Krystyna Pawłowicz raz za razem wymierza ze swojego konta na Twitterze ostre osądy o rodzimej polityce. Nie zostawia złudzeń, która formacja prowadzi właściwą politykę, a która zdradza polskie interesy. Podobnych sformułowań dopatrujemy się w jej wpisach od dawna.

Spotkanie Donalda Tuska z harcerzami. Krystyna Pawłowicz atakuje byłego premiera, oberwała także jego żona

O tym, że Donald Tusk ma u Pawłowicz czarny PR, wiemy nie od dziś. W ostatnim czasie były premier stał się celem szczególnego ataku posłanki Pawłowicz.

– Brał pan udział w obaleniu rządu Polski przez służby PRL, w UE jest pan reprezentantem Niemiec. Porzucił pan urząd premiera PL dla fuchy zagranicznej, to niech pan już zostawi tę znienawidzoną Polskę i nas w świętym spokoju – to niejedyny z szokujących wpisów w „standardzie Pawłowicz w ostatnim czasie.

Ale to nie wszystko. Posłanka odniosła się również do pozapolitycznej aktywności Tuska. Były premier spotkał się z harcerzami, brał udział w kilku wspólnych inicjatywach. Posłance było jednak mało. Utwierdzona w swoim przekonaniu poszła w zaparte.

– Czy można sobie wyobrazić D. Tuska przy harcerskim ognisku śpiewającego polskie pieśni patriotyczne, partyzanckie i powstańcze? – pytała retorycznie posłanka.

Internauci nie chcieli pozostać dłużni. Raz za razem podsyłali w odpowiedzi zdjęcia byłego premiera z harcerzami – to strzelającego z łuku, to leżącego na trawie wśród harcerskiej braci. Ale i to za mało. W kolejnym werbalnym ataku oberwała także żona Tuska. Tylko za to, że znalazła się na wspólnym zdjęciu.

– Pytam o udział w harcerskim ognisku i wspólny śpiew,a nie o przygodne zdjęcie po drodze z żoną po zakupy – napisała Pawłowicz.

Wielu internautów oburzyła aktywność posłanki. Raz za razem wstawiają kolejne zdjęcia Tuska z harcerzami, również w urzędowej konwencji, ze spotkania w Sejmie.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz