Pies który zaginął 3 lata temu spotyka swojego właściciela na ulicy. Jego reakcja rozczuli nawet największego twardziela

Psy przywiązują się do ludzi na całe życie. To jest jasne jak słońce. Dlatego tak poruszająca jest historia psa o imieniu Jorge.

Jorge zaginął 3 lata temu w stolicy Gruzji Tblisi. Pan Berejiani, jego właściciel, szukał swojego pupila dosłownie wszędzie. Prosił o pomoc również wszystkich znajomych i sąsiadów. Pomimo tego, że od zaginięcia jego ukochanego psa minęło już sporo czasu pan Berejiani nigdy nie porzucił poszukiwań.

W końcu nadeszła upragniona informacja. Jeden z pracowników w centrum miasta, który wiedział, że pan Berejiani szuka swojego psa zobaczył na ulicy zwierzę odpowiadające opisowi Jorge. Co prawda pies został oznaczony przez pracowników miejskich jako bezdomny pies, ale i tak powiadomił on pana Berejiani, którzy przyjechał sprawdzić czy to nie jest Jorge.

Okazało się, że faktycznie to był Jorge!

Możecie zobaczyć jak zareagował pies, który od 3 lat nie widział swojego właściciela. Czy ktoś jeszcze może wątpić, że ten bezdomny pies odnalazł wreszcie swojego ukochanego właściciela?


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz