Nigdy nie zgadniesz, co kształt stóp mówi o twojej osobowości. Zdradzają więcej, niż mogłoby się wydawać

Czy wiedziałeś, że to, jak wyglądają Twoje stopy, może pomóc odkryć Twoje przeznaczenie?

Jeśli chcesz wiedzieć, co kształt Twoich stóp mówi o Twojej osobowości, czytaj dalej. Napisz także w komentarzach, czy w Twoim przypadku opis się sprawdził

1. Stopy rzymskie

1

Jest to najbardziej popularny typ stopy. Palce są proste i proporcjonalne. Takie osoby są otwarte i towarzyskie. Taki typ budowy wskazuje też na wytrzymałość, zdolności oratorskie i talent biznesowy.

2. Stopy kwadratowe

2

Kiedy wszystkie palce u stopy mają prawie taką samą długość, znaczy to, że ta osoba jest bardzo spokojna i przewidywalna. Ludzie z takimi stopami zazwyczaj są niezawodni i pragmatyczni.

3. Stopy greckie

3

Inaczej nazywane też „płomiennymi stopami”. Najbardziej charakterystyczne jest w nich to, że drugi palec jest dłuższy niż pierwszy. Ta budowa stóp wskazuje zazwyczaj, że osoba jest entuzjastyczna i motywująca. Są kojarzone z artystami i sportowcami, ale również z wynalazcami.

4. Stopy naciągnięte

4

Takie stopy są zazwyczaj wąskie. Palce znajdują się blisko siebie, a ich wielkość zmniejsza się proporcjonalnie. Posiadacze takich stóp są impulsywni i skłonni do zmian nastrojów. Takie osoby cenią sobie prywatność i często są skryte.

5. Jeśli nie potrafisz oddzielić małego palca

5

Osoby pozbawione tej umiejętności lubią rutynę i poczucie bezpieczeństwa. Zazwyczaj są niezawodni i lojalni, przez co są uważani za świetnych towarzyszy.

Share

Dodaj komentarz